Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 1898
  • Автор: stas
  • Дата: 27-10-2011, 18:28
27-10-2011, 18:28

Художня

Категорія: Студії » Художня

Подивіться вниз, подивіться на цю природу, від якої ви немагаєтеся відлетіти кудись; зійдіть з вежі, на яку піднялися і звідки нічого не бачите; підійдіть ближче до світу явищ — вивчіть його“.
Метою студії є виявлення творчих здібностей студентів-медиків та співробітників БДМУ. Образотворче і декоративне мистецтво своїми коренями сягає глибокої давнини. Воно нерозривно поєднано з магічно-обрядовою і господарською діяльністю людини. Саме тому твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва містять як духовні, так і матеріальні ознаки. Поширене твердження, що кожна річ, виготовлена вручну, має певні художні якості. Щоправда ці якості співрозмірні лише з природними властивостями матеріалу та результатом його обробки (фактурою, текстурою, кольором тощо). Усі природні й технологічні показники неодмінно утворюють художню виразність первинного рівня. Але якщо народний майстер свідомо й цілеспрямовано посилює художню виразність завдяки співрозмірності форми, конструкції, цілісності й семантики орнаментальних структур, то такий виріб набуває особливої виразності вищого рівня. Він сприймається емоційно-чуттєво, стає не лише предметом, а твором мистецтва. Це мистецтво поєднує в собі духовно-матеріальну діяльність людини, виражену в художніх творах.
Художня студія палацу «Академічний» вражає своєю різноманітністю. Керівником студії є студентка 5 курсу стоматологічнго факультету Рошка Юлія, яка на громадських засадах з усією душею організовує на високому рівні виставки художніх та декоративно прикладних робіт.
Тут талановиті та обдаровані люди, які найчастіше не мають художньої освіти, мають змогу представити глядачу витвори свого мистецтва у вигляді фотографій, картин, викладені на холсті, ватмані, тканині, намальовані фарбами, олівцями, вишиті та в’язані вручну нитками та бісером, випилені лобзиком з дерева та інші вироби декоративно-прикладного мистецтва. Великий Лессинг казав, що художники пишуть очами любові, і тільки очам любові треба судити їх. Тематичні виставки, осінні вернісажі, виставки на відзначенні професійних свят дають змогу таким розуміючим очам оцінити та зрозуміти світобачення своїх колег.
Учасники студії беруть активну участь у мистецько-культурних заходах, які передбачені календарним плануванням навчального закладу. Постійне вдосконалення майстерності приносить свої результати – це перемоги на різноманітних конкурсах та фестивалях міського, обласного та Всеукраїнського рівня.

Учасники художньої студії:

Ясінська Олена Вікторівна, доцент кафедри нормальної фізіології
Головко Віктор Дмитрович, директор палацу «Академічний»
Зеленюк Володимир Григорович, викладач кафедри фармації 

Гораш Євгенія Вікторівна  - аспірант кафедри анатомії,топографічної анатомії та оперативної хірургії.

Федоруца Алла Анатоліївна -  асистент, кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології.

Зорій Ірина Анатоліївна - викладач, кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології.

Бойко Вадим - студент  медичного факультету № 1.

Васкул Надія - студентка спеціальність Педіатрія

Захарчук Софія - студентка  медичного факультету № 2

Чепишко Світлана - студентка стоматологічного факультету.

Карпюк Ольга - студентка  стоматологічного факультету.

Бігунець Вікторія - студентка медичного факультету № 1

 


 

 

фото роботи студії:

 

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^