Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відсвяткували День республіки Індія
Інформація до новини
  • Переглядів: 2097
  • Автор: stas
  • Дата: 30-01-2012, 16:16
30-01-2012, 16:16

В БДМУ відсвяткували День республіки Індія

Категорія: Новини

 

27 січня 2012 року в Буковинському державному медичному університету відбулися урочистості до Дня Республіки Індія.


З нагоди святкування з офіційним візитом прибув другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зустрівся з проф. Т.М. Бойчуком, ректором університету. На зустрічі було обговорено низку питань щодо умов навчання та проживання у БДМУ студентів з Індії та подальшої співпраці в різних напрямках діяльності університету.


 День Республіки Індія у виші відзначають уже традиційно сьомий рік поспіль. Свою культуру та мистецтво представляє найчисленніша спільнота студентів-іноземців в університеті. Цьогоріч в БДМУ створено медичний факультет №3 для іноземних громадян, з них в БДМУ з Індії навчається 441 студент ( всього – 569 студентів-іноземних громадян).

До свята студенти з Індії готувалися впродовж двох місяців, провівши велику кількість репетицій та підготувань.


Свято у палаці “Академічний” розпочав вітальним словом проф. Т.М. Бойчук, ректор університету, який щиросердно привітав всю індійську громаду Буковинського державного медичного університету з великим державним святом та побажав міцного здоров’я, успіхів та наснаги на шляху в опануванні професії лікаря. Також Тарас Миколайович вручив грамоти та подяки 37 студентам з Індії за сумлінне ставлення до навчання, активну участь в роботі органів студентського самоврядування та художній самодіяльності.


 Продовжив вітання другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зауважив, що Індія та БДМУ і надалі плідно співпрацюватимуть, він висловив щиру вдячність ректорату університету, а особливо ректору – проф. Т.М. Бойчуку за сприятливі умови навчання та проживання студентів з Індії.


Також студентську спільноту з Індії привітали проф. О.І.Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, Г.І. Ходоровський, професор кафедри фізіології, Надзвичайний і Повноважний Посол України, перший посол Незалежної України в Індії, доц. І.Г. Савка, декан медичного факультету №3.


Глядачі мали змогу переглянути колоритні мистецькі номери, які презентували індійську культуру. Незмінними ведучими свята були Суніл Шарма та Вікторія Юзько, які представляли виконавців та знайомили нас із звичаями і традиціями Індії.


Ми приєднуємося до всіх вітань, які прозвучали на вечорі і бажаємо подальшої плідної співпраці та процвітання для наших двох країн, студентам з Індії бажаємо успіхів у навчанні, нових здобутків та звершень.

 


 

 

 

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^