Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відсвяткували День республіки Індія
  • Переглядів: 1942
  • Дата: 30-01-2012, 16:16
30-01-2012, 16:16

27 січня 2012 року в Буковинському державному медичному університету відбулися урочистості до Дня Республіки Індія.

З нагоди святкування з офіційним візитом прибув другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зустрівся з проф. Т.М. Бойчуком, ректором університету. На зустрічі було обговорено низку питань щодо умов навчання та проживання у БДМУ студентів з Індії та подальшої співпраці в різних напрямках діяльності університету.

День Республіки Індія у виші відзначають уже традиційно сьомий рік поспіль. Свою культуру та мистецтво представляє найчисленніша спільнота студентів-іноземців в університеті. Цьогоріч в БДМУ створено медичний факультет №3 для іноземних громадян, з них в БДМУ з Індії навчається 441 студент ( всього – 569 студентів-іноземних громадян).

До свята студенти з Індії готувалися впродовж двох місяців, провівши велику кількість репетицій та підготувань.

Свято у палаці “Академічний” розпочав вітальним словом проф. Т.М. Бойчук, ректор університету, який щиросердно привітав всю індійську громаду Буковинського державного медичного університету з великим державним святом та побажав міцного здоров’я, успіхів та наснаги на шляху в опануванні професії лікаря. Також Тарас Миколайович вручив грамоти та подяки 37 студентам з Індії за сумлінне ставлення до навчання, активну участь в роботі органів студентського самоврядування та художній самодіяльності.

Продовжив вітання другий секретар Посольства Республіки Індія в Україні пан Аміт Верма, який зауважив, що Індія та БДМУ і надалі плідно співпрацюватимуть, він висловив щиру вдячність ректорату університету, а особливо ректору – проф. Т.М. Бойчуку за сприятливі умови навчання та проживання студентів з Індії.

Також студентську спільноту з Індії привітали проф. О.І.Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, Г.І. Ходоровський, професор кафедри фізіології, Надзвичайний і Повноважний Посол України, перший посол Незалежної України в Індії, доц. І.Г. Савка, декан медичного факультету №3.

Глядачі мали змогу переглянути колоритні мистецькі номери, які презентували індійську культуру. Незмінними ведучими свята були Суніл Шарма та Вікторія Юзько, які представляли виконавців та знайомили нас із звичаями і традиціями Індії.

Ми приєднуємося до всіх вітань, які прозвучали на вечорі і бажаємо подальшої плідної співпраці та процвітання для наших двох країн, студентам з Індії бажаємо успіхів у навчанні, нових здобутків та звершень.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)