Палац "Академічний" » Новини » Відбулося засідання Клубу панкреатологів Буковини
Інформація до новини
  • Переглядів: 1812
  • Автор: stas
  • Дата: 10-11-2011, 18:21
10-11-2011, 18:21

Відбулося засідання Клубу панкреатологів Буковини

Категорія: Новини

 

 

 

9 листопада 2011 року у приміщенні Палацу “Академічний” відбулося засіданні Клубу панкреатологів Буковини “Терапевтичні, хірургічні аспекти діагностики та лікування патології підшлункової залози”. Засідання організували Клуб панкреатологів Буковини, Буковинський державний медичний університет та Головне управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

Розпочала засідання Т.М. Христич, професор кафедри фтизіатрії та пульмонології. Тамара Миколаївна у своїй доповіді ознайомила присутніх з новинами Европейської панкреатології. Про сучасну діагностику та лікування аутоімунного панкреатиту розповів професор О.І.Федів, завідувач кафедри внутрішньої медицини. Р.І. Сидорчук, професор кафедри загальної хірургії висвітлив питання щодо проблем хронічного рецидивуючого/гострого панкреатиту: перші ознаки системного запалення (погляд хірурга). Також було заслухано доповідь О.В. Ротара, доцента кафедри загальної хірургії про мікрофлору кишечника й її транслокацію при гострому панкреатиті, який  було прийнято для усної доповіді Європейського клубу Панкреатологів у червні цього року.

У межах засідання проведено телеміст з хірургами Гомельської обласної клінічної лікарні (Республіка Білорусь). Про оптимізацію результатів комп’ютерної томографії в діагностиці панкреонекрозу і вирішення питання про тактику хірургічного лікування при інфікованому панкреонекрозі доповідав А.А. Литвин, член Європейського клубу Панкреатологів.

На завершення відбулося засідання “круглого столу” на тему “Фармакотерапія хронічного панкреатиту та ХП у поєднанні з іншими захворюваннями внутрішніх органів”. З доповідями виступили Т.М. Христич, професор кафедри сімейної медицини та професор О.С. Хухліна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб. Учасники засідання жваво обговорили доповіді та отримали відповіді на питання стосовно фармакотерапії панкреатитів, в тому числі при їх поєднанні з іншими хворобами.

Надійний і якісний Інтернет зв'язок надано Інтернет–провайдером «Опенсвіт»

 

 

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^