Палац "Академічний" » Новини » ІХ Міжнародна медико-фармацевтична конференція студентів і молодих вчених
  • Дата: 5-04-2012, 20:38
5-04-2012, 20:38

Цьогоріч у конференції беруть участь 545 учасників, з яких 370 молодих науковців БДМУ, 154 – з вищих медичних навчальних закладів України та 21 учасник із-за кордону. Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлює актуальні питання теоретичної, експериментальної та практичної медицини, також гуманітарні й організаційні аспекти медицини, безпеки медичних технологій, ліків, продуктів харчування тощо.

Вперше буде проведено online-трансляцію з секційних засідань англійською мовою “Theoretical medicine” і “Clinical medicine”, що дозволить значно розширити коло слухачів конференції. (http://www.gvolive.com/conference,web-bsmu?NO-BROWSER).

Звертаючись до молодих вчених, почесний гість конференції, професор Сучавського університету Штефана Чел Маре (Румунія) пан Штефан Пурич підкреслив, що набуті навички наукових пошуків допомагатимуть молодим вченим при вирішенні практичних завдань охорони здоров’я: – Наука не має кордонів, - зазначив він. – І ми завжди із задоволенням приїжджаємо сюди, адже БДМУ є нашим надійним партнером у рамках університетського консорціуму. І така співпраця, безперечно, буде продовжуватися в обраному напрямі.

Варто зауважити, що вже дев’ятий рік поспіль молоді науковці Буковинського державного медичного університету проводять цей науковий форум. Розширилась не тільки географія конференції, яка налічує сьогодні дванадцять країн (Україна, Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Чехія, Франція, Болгарія, Узбекистан, Киргизстан, Литва та Італія), але і її тематика: з медичної конференція переросла у медико-фармацевтичну.

Підсумкове пленарне засідання відбулося 5 квітня. З вітальним словом перед учасниками виступив ректор Т.М. Бойчук. – Перед Вами велике майбутнє, – зазначив він, – адже багато знаних науковців розпочинали свій шлях саме зі студентського наукового товариства.

Ректор університету позитивно оцінив розширення діапазону представлених на цьогорічній конференції тем наукових досліджень, глибину їх розкриття, ілюстративність. Також Тарас Миколайович вручив дипломи і грамоти переможцям та учасникам конференції та висловив щиру вдячність О.А. Тюлєнєвій, науковому керівнику СНТ, Голові ради молодих вчених університету, організаційному комітету та всім учасникам конференції за чудово організований науковий форум і запросив усіх гостей на Х ювілейну конференцію, яка відбудеться через рік.

За результатами конференції дипломами нагороджені 119 переможців, у тому числі І ступеня – 28, ІІ ступеня – 37, ІІІ ступеня – 54; грамотами нагороджено 74 учасників, у тому чисті “За оригінальність наукового дослідження” – 30, “За кращу презентацію наукового дослідження” – 24, “За активну участь у науковій дискусії” – 20.

Перед присутніми виступили молоді науковці – представники вищих медичних навчальних закладів з Харкова, Одеси, Дніпропетровська, які також залишилися задоволеними участю та результатами наукового зібрання.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” презентували гостям вокальні та хореографічні композиції.

Отож, щиро вітаємо переможців і зичимо нових наукових здобутків.

Переглядати в 720р (HD)

Жовтень 2017 (4)