Інформація до новини
  • Переглядів: 3058
  • Автор: stas
  • Дата: 27-10-2011, 17:35
27-10-2011, 17:35

Художньо-керівний склад

Категорія: Працівники » Художньо-керівний склад

Художньо-керівний склад
Валентина Головко
 – народилася 24 грудня 1976 року в с. Коритне Вижницького району Чернівецької області. В 1995 р. вступила до Київсього театрального інституту ім. І.Карпенка – Карого (заочна форму навчання), закінчила в 2000р. – спеціальність «Театрознавець». У 1997 році переведена на посаду акторки Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської. Валентиною Головко виконано понад 30 головних ролей.
З 2000 року почала працювати над власними проектами. У 2001 році світ побачила вистава «Жіночі ігри». Це перший комерційний проект в Чернівцях сім’ї Головків, які за власні кошти створили її. У 2005 році було представлено на розсуд мистецького бомонду та глядачів моно виставу «Мільйон парашутиків». У цьому ж році з цією виставою відвідала м. Київ, де була гідно оцінена театральними критиками та глядачами. За версією однієї з столичних газет вистава «Мільйон парашутиків» отримала перемогу у номінації «Краща гастрольна вистава». 
Вистави зіграні на сцені палацу «Академічний» ( власні творчі проекти)
«Жіночі ігри» - Констанція за п»єсою Р.Федєньова
«Мільйон парашутиків – Жінка (моно вистава) Неди Нежданної
(режисер обох вистав Юлія Гасиліна м. Київ).
З 2002 року за сумісництвом працює художнім керівником палацу «Академічний» Буковинського державного медичного університету. При палаці нею були створена театральна студія. З цього року виступає в новому амплуа – режисером-постановником. Глядачам були представлені одноактівки «Козацькі забави», «На подвір’ї у Василя» (за сценарієм Валентини Головко) у 2003-2004 роках. У 2007 році маленьким глядачам студентський театр представив казку «Зоряна мандрівка» Неди Нежданої (режисер Валентина Головко). 2008 рік знаменувався у творчому житті театру та режисерській кар’єрі Валентини Головко постановкою комедії Ж.-Б. Мольєра «Лікар по неволі». У 2010 році на розсуд глядачеві була представлена фарс-фантасмагорія «Угода з ангелом». 
Всі постановки та вистави користуються популярністю серед багатотисячного студентства та театральної публіки. Про це свідчать факти журналістів у засобах масової інформації та телебаченні.
Валентина Миколаївна Головко має невичерпний творчий потенціал, здорову амбіційність та велике бажання творити для людей. Працює за принципом «Навчаючи - вчуся сама». Студентство та Валентина Головко – це чудовий тандем, який працює в одному напрямку для спільної мети: робити життя людей кращим.

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^