Палац "Академічний" » Новини » День медичного факультету №1
  • Дата: 21-03-2012, 15:49
21-03-2012, 15:49

День медичного факультету №1

20 березня викладачі та студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету відсвяткували День факультету. Цьогоріч факультет відзначив 68 річницю від дня заснування.

Усіх присутніх привітав О.І. Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який передав вітання від ректора університету Т.М. Бойчука. Також Олександр Іванович вручив грамоти кращим викладачам та студентам факультету.

Упродовж концерту глядачі мали змогу насолоджуватися гарними мистецькими номерами на сцені палацу “Академічний” у виконанні викладачів та студентів факультету. Ведучі вечора: Христина Буринюк та Вадим Холоденко у перерві між номерами розповідали про досягнення факультету. Захоплення та гучні аплодисменти залу викликали гумористичні мініатюри. Своєрідним подарунком до свята став зворушливий фільм “Ми студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету”, який відзняв Станіслав Мазурчак. До вітань долучилися також учасники народного ансамблю “Буковина”.

На завершення виступив декан факультету – В.Д. Москалюк, який привітав усіх присутніх зі святом, подякував і артистам, і глядачам за прекрасне дійство у теплому дружному колі.

Ми також приєднуємося до вітань і бажаємо медичному факультету №1 нових успіхів та перемог, адже попереду ювілей – 70-річчя факультету.