Палац "Академічний" » Новини » ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень
  • Дата: 17-03-2012, 21:23
17-03-2012, 21:23

13 березня 2012 року в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Головним управлінням охорони здоров’я проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень”.

Сьогодні для системи охорони здоров’я більшості країн світу актуальною проблемою є профілактика, діагностика та лікування ХОЗЛ. Саме цій темі і була присвячена доповідь завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології, доктора медичних наук, професора Л.Д. Тодоріко.

На конференції заслухано доповідь доцента кафедри сімейної медицини кандидата медичних наук, доцента Л.В. Мельничук “Алергічні захворювання у дітей: профілактика та лікування”. Дане питання є надзвичайно важливим, оскільки у сучасних умовах алергічні захворювання складають одну із найбільш розповсюджених груп захворювань серед дитячого населення, що є великою медичною і соціальною проблемою.

Головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного Управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Л.Г. Крикливець здійснила аналіз розвитку сімейної медицини у Чернівецькій області за 2011 рік та визначила основні напрямки подальшого реформування первинної медико-санітарної допомоги.