Палац "Академічний" » Новини » ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень
Інформація до новини
  • Переглядів: 1687
  • Автор: stas
  • Дата: 17-03-2012, 21:23
17-03-2012, 21:23

ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень

Категорія: Новини

 

13 березня 2012 року в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Головним управлінням охорони здоров’я проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “ХОЗЛ: сучасні аспекти діагностики та лікування в рамках глобальної стратегії боротьби з обструктивними захворюваннями легень”.

 

Сьогодні для системи охорони здоров’я більшості країн світу актуальною проблемою є профілактика, діагностика та лікування ХОЗЛ. Саме цій темі і була присвячена доповідь завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології, доктора медичних наук, професора Л.Д. Тодоріко.

 

На конференції заслухано доповідь доцента кафедри сімейної медицини кандидата медичних наук, доцента Л.В. Мельничук “Алергічні захворювання у дітей: профілактика та лікування”. Дане питання є надзвичайно важливим, оскільки у сучасних умовах алергічні захворювання складають одну із найбільш розповсюджених груп захворювань серед дитячого населення, що є великою медичною і соціальною проблемою.

 

Головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги населенню з питань сімейної медицини Головного Управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Л.Г. Крикливець здійснила аналіз розвитку сімейної медицини у Чернівецькій області за 2011 рік та визначила основні напрямки подальшого реформування первинної медико-санітарної допомоги.


 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^