Палац "Академічний" » Новини » Буковинський державний медичний університет взяв участь у святкуванні 49-річниці Дня Сучавського університету “Штефан чел Маре”
12-03-2012, 15:52

5-8 березня 2012 року у Сучавському університеті “Штефан чел Маре” відбулося святкування 49-річниці з дня заснування університету.

Учасниками свята стали три вищі навчальні заклади – Чернівецький Національний університет ім. Ю.Федьковича, Буковинський державний медичний університет та Сучавський університет “Штефан чел Маре”. Програма перебування в Сучавському університеті передбачала екскурсію до Сучавської князівської фортеці та Музею Буковини. Крім того наші студенти були присутні на демонстрації бойових мистецтв Aikido Aikikai та Tenshin Shoden Katori.

7 березня відбулося урочисте засідання Вченої Ради, на якій делегати БДМУ – провідний фахівець з науково-лікувального відділу з сектором інноваційного розвитку Доманчук Т.І. та директор палацу “Академічний” Головко В.Д. – від імені ректорату та колективу БДМУ привітали Сучавський університет із 49-річницею. В цей же день відбулося засідання Консорціуму, на якому обговорювалася робоча програма на 2012 рік.

В рамках відзначення відбувся святковий концерт за участі талановитих студентів БДМУ – народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта” (хореографічна група, балетмейстер – Богдан Дудка), секстет “Букмед”, тріо “Heliantus”, тріо “Perfecto”, дует “Зозуля” (хормейстер – Тетяна Д’яченко), творчої молоді ЧНУ ім.Ю.Федьковича та художнього ансамблю Сучаського університету “Арканул”.

Учасники концерту від студентства Буковинського державного медичного університету:

Білоока Юлія – 3 курс, 27 гр. медичний факультет №2

Чинякова Анастасія – 6 курс,  17 гр.,медичний факультет №2

Бурик Алла – лікар-інтерн спеціальність “Стоматологія”

Костенко Федір – 1 курс,  26 гр.,медичний факультет №2

Ганкевич Дмитро – 3 курс, 1 гр., стоматологічний факультет

Данилишин Мирослав – 3 курс, 7 гр., медичний факультет №1

Мельничук Анастасія – 2 курс,  29 гр., медичний факультет №2

Шкробанець Алла – 2 курс,  29 гр., медичний факультет №2

Андрухів Софія – 2 курс,  7 гр., медичний факультет №1

Гашок Вікторія – 2 курс , 6 гр., медичний факультет № 1

Косовець  Майа – 2 курс,  3 гр., медичний факультет №1

Татарин Уляна – 1 курс, 6 гр.,  медичний факультет №1

Липка Василь – 2 курс ,  20 гр., медичний факультет №2

Заборний Андрій – 6 курс , 13 гр., медичний факультет №2

Манзюк Назар – 1 курс, 17 гр., медичний факультет № 2

Linksoync

21 лютого 2017 17:05

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
I lost track of him years ago.
OliaHip

24 лютого 2017 10:34

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Hay. We are out of bread, cheese, and sugar. http://fqsmoto.com/home.php?mod=space&uid=123580 .

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)