Палац "Академічний" » Новини » Свято медичного факультету №2
Інформація до новини
6-03-2012, 14:59

Свято медичного факультету №2

Категорія: Новини

 

5 березня 2012 року в палаці “Академічний” відбулося свято з нагоди Дня медичного факультету №2.

 

З вітальним словом виступив І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, який виконав почесну місію вручення грамот викладачам кафедр факультету та кращим студентам за вагомий внесок у розвиток факультету та з нагоди свята.

 

Глядачі мали нагоду переглянули фільм “Один день із життя студента”, який було доповнено гарними мистецько-музичними номерами. На святі було підкреслено важливість творчої взаємодії викладачів та студентів, зокрема декан факультету В.Г.Глубоченко та заступник декана А.Є. Петрюк взяли участь у гумористичній мініатюрі. У межах святкування було проведено міні-конкурс “Зірка плюс зірка”, у якому взяли участь наступні викладацько-студентські пари: Т.І Кметь, доцент кафедри гігієни та екології та Вікторія Хухлей; Н.І. Войткевич, старший викладач кафедри іноземної мови та Федір Костенко; доцент Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання та Ростислав Довбенко; професор О.І. Федів, завідувач кафедри внутрішньої медицини та Юлія Білоока. Всі конкурсні номери викликали масу позитивних емоцій та шквал оплесків, і в результаті – перемогла дружба.

 

На завершення свята виступив доцент В.Г. Глубоченко, декан факультету, який привітав усіх присутніх зі святом і подякував за гарне дійство.

 

Ми також долучаємося до вітань і бажаємо факультету нових здобутків та перемог.


 

 

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (3)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^