Палац "Академічний" » Новини » Свято медичного факультету №2
6-03-2012, 14:59

Свято медичного факультету №2

5 березня 2012 року в палаці “Академічний” відбулося свято з нагоди Дня медичного факультету №2.

З вітальним словом виступив І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, який виконав почесну місію вручення грамот викладачам кафедр факультету та кращим студентам за вагомий внесок у розвиток факультету та з нагоди свята.

Глядачі мали нагоду переглянули фільм “Один день із життя студента”, який було доповнено гарними мистецько-музичними номерами. На святі було підкреслено важливість творчої взаємодії викладачів та студентів, зокрема декан факультету В.Г.Глубоченко та заступник декана А.Є. Петрюк взяли участь у гумористичній мініатюрі. У межах святкування було проведено міні-конкурс “Зірка плюс зірка”, у якому взяли участь наступні викладацько-студентські пари: Т.І Кметь, доцент кафедри гігієни та екології та Вікторія Хухлей; Н.І. Войткевич, старший викладач кафедри іноземної мови та Федір Костенко; доцент Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання та Ростислав Довбенко; професор О.І. Федів, завідувач кафедри внутрішньої медицини та Юлія Білоока. Всі конкурсні номери викликали масу позитивних емоцій та шквал оплесків, і в результаті – перемогла дружба.

На завершення свята виступив доцент В.Г. Глубоченко, декан факультету, який привітав усіх присутніх зі святом і подякував за гарне дійство.

Ми також долучаємося до вітань і бажаємо факультету нових здобутків та перемог.