Палац "Академічний" » Новини » Міжнарожний день рідної мови
  • Дата: 21-02-2012, 13:51
21-02-2012, 13:51

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови, який було проголошено у листопаді 1999 року Генеральною Конференцією ЮНЕСКО з метою сприяння мовному і культурному різноманіттю і багатомовності.

Напередодні в Чернівецькій обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди цього свята. Усіх присутніх привітали очільники обласної та міської влади, а також представники національно-культурних товариств: польського, румунського, єврейського, австро-угорського, білоруського, російського.

Цьогоріч вперше участь у святкуванні взяли студенти-іноземні громадяни Буковинського державного медичного університету, які представили свої національні традиції. Глядачі із захопленням спостерігали за багатонаціональним танцем студентів БДМУ, який завершили учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”.

Ми приєднуємося до всіх вітань, які пролунали зі сцени, зичимо поваги і шани рідній мові, адже без мови немає нації.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)