Палац "Академічний" » Новини » Відкрито виставку студентів – учасників художньої студії БДМУ
  • Дата: 9-02-2012, 22:43
9-02-2012, 22:43

8 лютого 2012 року в палаці “Академічний” відбулося відкриття виставки творів мистецтва “Dent-Art”, яка триватиме до 29 лютого. Це дійство відбулося з нагоди відзначення Дня стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету та з нагоди Міжнародного дня стоматолога.

Вперше студенти стоматологічного факультету, члени художньої студії БДМУ представили свої ексклюзивні роботи в різних напрямках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а саме: живопис (М. Ватаманюк, І. Погоржевська, Ю. Рошка Д. Черкач), вишивка (Н. Білейчук, О. Карпюк), прикраси з бісеру (Д. Бручківська, О. Карпюк, С. Чепишко), художній розпис (Ю. Рошка).

Голова Чернівецького відділу управління українського фонду культури В.К. Дяківська відзначила високий рівень художньої майстерності студентів – авторів робіт і висловила сподівання споглядати роботи учасників художньої студії БДМУ на обласних та всеукраїнських виставках.

Юних митців привітали доц. Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, проф. В.В. Білоокий, декан стоматологічного факультету, В.М. Головко, художній керівник палацу “Академічний”, головні куратори факультетів.

Керівник художньої студії БДМУ Юлія Рошка, студентка V курсу стоматологічного факультету ознайомила присутніх із творчістю та індивідуальною манерою кожного учасниками студії. Допомагала їй у цьому ведуча вечора – Яна Пальчикова, студентка ІІ курсу стоматологічного факультету.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)