Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ відбулася науково-практична конференція щодо лікування та профілактики пацієнтів з аритміями серця
  • Дата: 29-01-2012, 21:15
29-01-2012, 21:15

25 січня 2012 року в палаці “Академічний” за участі ННЦ “Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска” НАМН України, Буковинського державного медичного університету, ГУОЗ Чернівецької обласної державної адміністрації було проведено науково-практичну конференцію майстер-клас “Тактика ведення хворого з миготливою аритмією”.

З привітальним словом до аудиторії звернувся ректор БДМУ професор Т.М.Бойчук, який відзначив велике прикладне значення подібних майстер-класів та їх спрямованість до практичного працівника закладів охорони здоров’я.

Привітав присутніх в он-лайн режимі директор ННЦ „Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска” НАМН України академік, професор В.М. Коваленко.

Своїми знаннями з медичною спільнотою Буковини ділилися: співголова Асоціації аритмологів України, професор О.С. Сичов (Київ), голова Буковинського осередку Асоціації аритмологів, професор В.К. Тащук (Чернівці), професор М.І. Швед (Тернопіль), професор Н.М. Середюк (Івано-Франківськ), д.м.н. О.І. Іркин (Київ), доцент О.О. Ханюков (Дніпропетровськ), старший науковий співробітник О.М. Романова (Київ), доцент Ю.М. Погорецький (Київ). Чернівецька медична громада з цікавістю сприйняла теоретичні впровадження з тактики лікування аритмічного хворого, практичні поради та повідомлення про новітні засоби і методи лікування та профілактиці пацієнтів з аритміями серця.