Палац "Академічний" » Новини » Студент року 2011
  • Дата: 29-11-2011, 15:28
29-11-2011, 15:28

Студент року 2011

28 листопада 2011 року в приміщенні палацу “Академічний” відбувся десятий ювілейний загальноміський конкурс “Студент року 2011”.

В конкурсі взяли участь 16 переможців відбіркових турів, що відбувалися на рівні кожного окремо взятого навчального закладу. Від Буковинського державного медичного університету в конкурсі брала участь Яна Рогожа, студентка ІІІ курсу стоматологічного факультету. Вона гідно представила студентство нашого вишу, зайнявши почесне І міс

Змагання проходило в 5 турів. У першому турі “Національна традиційна страва” конкурсанти презентували страву. Наступним завданням було розповісти про своє студентське життя, про свій навчальний заклад – конкурс “Фотогазета”. Далі учасники представляли себе у ІІІ турі під назвою “Приємно познайомитись”. Наступним був “Конкурс талантів”, де студенти розкривали свої вміння та творчі здібності. Досить оригінальним був V конкурс “Євро 2012”, де учасники розігрували театралізоване дійство на задану тему.

В рамках проведення конкурсу відбулася традиційна акція “Милосердя”, в якій взяли участь всі вищі навчальні заклади м.Чернівці. До акції також долучилися студенти БДМУ, які зібрали дві тисячі гривень, тим самим зробили свій посильний внесок, щоб допомогти людям, які потрапили у біду. Під час дійства Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного медичного університету передала ці кошти до Чернівецького міського благодійного фонду “Милосердя”.

Mr.Xcrica

20 лютого 2017 02:28

Linksoync

21 лютого 2017 14:07

• Коментарів: 0
I heard he quit but it was a false alarm.
OliaHip

24 лютого 2017 09:06

• Коментарів: 0
Hay. I did my best to help him in his work. http://ctcky.at.ua/index/8-23112 .
MuillGuaxy

21 березня 2017 12:18

• Коментарів: 0
What a wonderful day! Stop arguing with me, we’re in the same boat and should help each other.

Додавання коментаря