Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ пройшли вибори Студентської ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 1777
  • Автор: stas
  • Дата: 24-11-2011, 10:07
24-11-2011, 10:07

В БДМУ пройшли вибори Студентської ради

Категорія: Новини

 

22 листопада 2011 року в Буковинському державному медичному університеті відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування, на якій обиралися виконавчі органи.<<span>

Студентів привітав Т.М. Бойчук, ректор університету, який запевнив, що ректорат готовий до діалогу зі студентами, адже “якісний навчальний процес включає тісну взаємодію викладачів та студентів”. Також Тарас Миколайович зазначив, що було внесено зміни до Статуту університету щодо розширення повноважень студентського самоврядування, що є свідченням високої довіри до студентів.

Перед зібранням виступив Віталій Смандич, Голова Студентської ради, який доповів про діяльність студентського самоврядування за звітний період. Після цього шляхом відкритого голосування було затверджено членів Студентської ради відповідно до квоти від кожного факультету.

Ключовим моментом конференції були вибори Голови Студентської ради. Перед початком голосування відбулися дебати, на яких три претенденти на посаду Голови Студентської ради БДМУ Василь Мосійчук (медичний факультет №1), Віта Юзько (медичний факультет №2) та Богдан Борецький (стоматологічний факультет) представили свої передвиборчі програми. Заслухавши програми, студенти розпочали таємне голосування.

Перемогу здобув Василь Мосійчук, студент медичного факультету №1. Вітаємо новообраного Голову Студентської ради БДМУ, бажаємо нових ідей, креативних рішень, високих результатів та здійснення всіх планів.

 

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Вересень 2019 (2)
Серпень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (1)
Квітень 2019 (4)
Березень 2019 (7)
^