Палац "Академічний" » Афіша » Народне мистецтво
8-11-2011, 16:17

Народне мистецтво

Категорія: Афіша

9 жовтня відбувся звітний концерт народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» на підтвердження йому звання «народний».

Цей народний коллектив  має свою неповторну історію. ЇЇ творили колишні студенти, а нині це професори, доценти, асистенти… А сьогодні продовжують славні традиції своїх попередників молоде покоління студентів БДМУ.   Вже 48 років народний ансамбль пісні і танцю «Трембіта» дарує нам своє творче бачення народного мистецтва.

Ансамбль пісні і танцю «Трембіта» продемонстрував високий творчий потенціал. Українські пісні та запальні танці глядачі підтримували оплесками. А свідченням того, що колектив заслуговує на почесне звання «народний» засвідчила атестаційна комісія у складі Шарргової Тетяни Михайлівни – начальника відділу культурно-освітніх установ та кіно управління культури Чернівецької ОДА, голови атестаційної комісії, Плішки Андрія Володимировича – доцента кафедри музики ЧНУ ім.Ю. Федьковича, Заслуженого вчителя України, Каменкової Ніни Василівни – Заслуженого працівника культури України, викладача хореографічних дисциплін Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича, Хащового Івана Євгеновича – балетмейстера, Божика Миколи Петровича – методиста по музичному жанру учбово-методичного центру культури «Буковини», Кдрик Зірки Іванівни – завідуюча відділом  учбово-методичного центру культури «Буковини», відзначивши велике бажання студентів-медиків творити на сцені народне мистецтво.

Тож  колектив ансамблю  та його керівництво у складі хормейстера – Михайла Мокловича, балетмейстера – Богдана Дудки,

концертмейстерів – Олександра Жукова та Петра Кравчука , директора ансамблю пісню і танцю «Трембіта»  - доцента кафедри внутрішньої медицини БДМУ Івана Васильовича Гараздюка  довів що  народна творчість була, є і буде звучати завжди.

Вітаємо ансамбль пісні і танцю   «Трембіта»   з підтвердженням йому званням «народний» .  І Від щирого серця нових творчих злетів, нескінченних виступів та безліч шанувальників!