Палац "Академічний" » Мистецькі перемоги студентів БДМУ на Міжнародному фестивалі «Хай пісня скликає друзів»
  • Дата: 2-05-2018, 17:04
2-05-2018, 17:04

Упродовж 23 -26 квітня відбувся ІХ Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів».

На даному конкурсі на високому рівні презентували  програму у номінації «Естрадний сольний спів» Богдан Петрюк, студент медичного факультету №2 та Ірина Лутчак, студентка медичного факультету №1, у номінації «Народний сольний спів» Алан Джейкоб, студент медичного факультету №3, які стали Дипломантами.У конкурсі проводилось змагання у п’яти номінаціях і шести категоріях. Конкурсні виступи проходили у філармонії, палаці «Академічний», а також на території Резиденції. Членами журі були відомі музиканти, музикознавці з Молдови, Австрії, Румунії, Італії, України і Китаю. Участь у конкурсі  взяли 100 солістів і 42 колективи.

Ольга Івасюк, студентка медичного факультету №2, у номінації «Академічний сольний спів» стала Лауреатом II ступеня.

Лауреатами I ступеня стали учасники хорової група Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» у номінації «Хоровий спів» та ансамбль «Букмед» у номінації «Ансамблі».

Від імені ректорату щиросердно вітаємо нашу талановиту студентську молодь  та керівника Тетяну Д’яченко з високими нагородами.

EanmazMourn

11 травня 2018 13:23

Інформація до коментаря
  • Група: Гости