Палац "Академічний" » Студенти БДМУ привітали ветеранів зі святом 5 травня відбулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
  • Дата: 12-05-2017, 14:58
12-05-2017, 14:58

ФОТОЗВІТ

Студенти БДМУ привітали ветеранів зі святом 5 травня відбулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Концертну програму для ветеранів Шевченківського району міста Чернівці презентували студенти-медики БДМУ – учасники мистецьких студій Палацу «Академічний». Ведучим свята був студент медичного факультету №2 Богдан Петрюк. Мистецькі вокальні та інструментальні вітання присутнім подарували студенти Богдан Петрюк і Марина Коротчук (пісня «Журавлі», «День Перемоги»), Ольга Сливка (пісня «Катюша»), Яна Сиротюк (пісня «Материнська любов»), інструментальні номери виконали студенти медичного Роман Рак і Юрій Сидоряк.

Додавання коментаря