Палац "Академічний" » Перемоги студентів БДМУ на Обласному пісенному конкурсі «Рідна пісня»
  • Дата: 28-04-2017, 17:15
28-04-2017, 17:15

Перемоги студентів БДМУ на Обласному пісенному конкурсі «Рідна пісня»

Впродовж 25-26 квітня в Чернівцях проходив обласний пісенний конкурс

«Рідна пісня», в якому взяли участь студенти БДМУ – учасники вокальної

студії палацу «Академічний».

Вищезгаданий конкурс проходив у два етапи півфінал і фінал. В конкурсі брали участь 32 мистецькі колективи та понад 150 учасників у категоріях дует, тріо, квартет та солісти.

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у мистецькому конкурсі взяли студентки медичного факультету №1 Ірина Лутчак та Олена Клим, які гідно презентували свій навчальний заклад на обласному рівні.

За результатами конкурсу студентка Ірина Лутчак посіла почесне I місце, а Олена Клим удостоєна призового III місця.

Від імені ректорату щиро вітаємо студентів та керівника вокальної студії Тетяну Д’яченко з перемогою. Бажаємо нових творчих задумів та успішного втілення їх в житті. Хай рідна пісня завжди зігріває наші серця, душі та дає нам натхнення й надію на мирне і щасливе життя.

Додавання коментаря