Палац "Академічний" » В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених
  • Дата: 10-04-2017, 20:46
10-04-2017, 20:46

В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених

7 квітня 2017 року на другому пленарному засіданні відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

За результатами секційних засідань медико-фармацевтичного конгресу автори 185 кращих наукових робіт були відзначені дипломами Буковинського державного медичного університету: І ступеня – 39 переможців, ІІ ступеня – 61 учасник, ІІІ ступеня – 85 переможців.

Окрім цього, досягнення молодих науковців відзначено грамотами у номінаціях «За оригінальність наукового дослідження», «За кращу презентацію наукового дослідження», «За активну участь у науковій дискусії».

Після церемонії нагородження, ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук у заключному виступі високо оцінив широту тематики наукових досліджень, представлених у доповідях учасників конгресу, глибину їх розкриття та ілюстративність, а також висловив вдячність організаційному комітету Конгресу студентів та молодих вчених за високий рівень організації та проведення даного форуму.

За результатами наукового форуму видано 19 випуск Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист», який включив близько 1000 публікацій і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.

Після закриття конгресу студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» подарували незабутні хвилини хорошого настрою та емоцій своїми піснями, танцями та музичними композиціями. Після святкового концерту на гостей Буковини чекав постконгрес-тур мальовничими місцинами нашого краю.

ФОТОЗВІТ ЗАКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

ФОТОЗВІТ СЕКЦІЙНИХ ЗАСІДАНЬ