Палац "Академічний" » Студенти БДМУ відвідали з театралізованим дійством пацієнтів дитячої лікарні
  • Дата: 20-02-2017, 17:08
20-02-2017, 17:08

Студенти БДМУ відвідали з театралізованим дійством пацієнтів дитячої лікарні

ФОТОЗВІТ

15 лютого до Всесвітнього дня онкохворої дитини активісти університету з ініціативи Студентської ради організували доброчинну акцію для маленьких пацієнтів ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня».

Однак хороший настрій студенти передали дітям не лише з кардіоонкогематологічного відділення, а й інших, адже позитивні емоції пришвидшують процес одужання.

Малюків відвідали Свинка Пеппа, Ведмедик, Зайчик, Лисичка і Клоун Боня, яких професійно зіграли талановиті студенти-медики, учасники мистецьких студій палацу «Академічний».

Дітки отримали корисні подарунки, організовані студентами 4 курсу медичного факультету №2 та їх кураторами: 15 групою та доцентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Телекі Яною, 16 групою та асистентом кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Чимпой Кристиною, 25 групою та асистентом кафедри патологічної анатомії Гарвасюк Олександрою.

Додавання коментаря