Палац "Академічний" » Студенти БДМУ привітали прикордонників з прийдешніми святами
  • Дата: 20-12-2016, 14:04
20-12-2016, 14:04

Студенти БДМУ привітали прикордонників з прийдешніми святами

ФОТОЗВІТ

16 грудня в управлінні Чернівецького прикордонного загону відбувся святковий концерт за участю студентів та співробітників Буковинського державного медичного університету.

Організаторами заходу виступили працівники та учасники студій Палацу «Академічний», ректорату, профком університету, представники громадської організації «Асоціація випускників БДМУ» – випускники 2001 року (голова оргкомітету – доцент кафедри сімейної медицини Оксана Петринич).

Напередодні Дня святого Миколая та новорічних свят студенти, учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували захисникам кордону вокальні й інструментальні номери та побажали миру, злагоди та спокою. У святковому концерті взяли участь студенти – Юлія Паранюк, Яна Чебан , Олена Клим, Катерина Дробот, Назарій Малиш, Яна Підгородецька, Віктор Мельник.

Додавання коментаря