Палац "Академічний" » 15 грудня відбулося відкриття пам’ятної дошки
15-12-2016, 19:26

15 грудня відбулося відкриття пам’ятної дошки

ФОТОЗВІТ

15 грудня відбулося відкриття пам’ятної дошки на будинку (провулок Ентузіастів, 12) Герою Віктору Редькіну, який  загинув в зоні АТО 1 листопада 2014 року на блок-посту поблизу Кримського Луганської області. Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня (посмертно).

. На відкриття пам’ятної дошки Віктору Редькіну  прийшли голова ЧОДА Олександр Фищук, голова ЧОР Іван Мунтян, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук,  родина, друзі, побратими з Національної Гвардії, громадськість міста, школярі. Під керівництвом художнього керівника палацу «Академічний» Валентини Головко студент медичного факультету№2 Богдан Петрюк був ведучим , а Марина Коротчук студентка медичного факультету №1 прочитала поетичну композицію «Я перед Вами стану на коліна».

Було багато слів… Багато сліз… Багато спогадів… Пані Оксана Зубжицька-Редькіна, дружина Героя, своєю величезною любов’ю і шаною об’єднала всіх  світлою пам’яттю  про справжніх і мужніх Чоловіків. Кожна мить нагадувала про кращих синів своєї каїни, які охороняють небо над нашими головами. Приємним було те, що владі міста та області небайдужі долі сімей, члени яких загинули в зоні АТО. Важливим є те,  що кожен докладає частину своєї праці, частину свого серця, щоб пам’ятати. Пам’ятати про найвищу цінність Подвигу Героїв – наше мирне і щасливе майбутнє.

OksanaSes

13 лютого 2017 11:36

Інформація до коментаря
  • Група: Гости