Палац "Академічний" » Студенти БДМУ посіли ІІІ місце на Міжнародному мистецькому фестивалі
  • Дата: 2-12-2016, 16:28
2-12-2016, 16:28

Студенти БДМУ посіли ІІІ місце на Міжнародному мистецькому фестивалі

Впродовж 26-28 листопада в місті Львів відбувся V Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти».

Серед великої чисельності хореографічних колективів з України та з інших країн світу Буковинський державний медичний університет представили учасники хореографічної студії палацу «Академічний», колектив «Body language» у складі студентів медичного факультету №1 – Анастасії Гоян, Оксани Вакарюк, Катерини Олійник, Марії Родя, Дмитра Печеряги, медичного факультету №2 – Генадія Петроченкова, Віталія Добрянського та стоматологічного факультету – Ірини Батіг.

У номінації «Спортивно бальні танці» колектив «Body language» БДМУ посів III місце, а також у номінації «сучасні танці» став Дипломантом.

Від імені ректорату вітаємо талановитих студентів та керівника Олександра Кінащука, які вміють на високому рівні говорити зі сцени мовою тіла. Нових ідей та нових перемог.

MalvinaEi

11 лютого 2017 05:28