Палац "Академічний" » Студентка БДМУ – в трійці кращих на Всеукраїнському конкурсі
  • Дата: 22-11-2016, 22:41
22-11-2016, 22:41

Студентка БДМУ – в трійці кращих на Всеукраїнському конкурсі

Упродовж 7-9 листопада в м. Рівне проходив VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас». Цьогоріч конкурс зібрав майже сто учасників зі всієї України, які представили на розсуд журі по дві пісні.

Від імені ректорату щиро вітаємо Марину та хормейстера Тетяну Д’яченко з нагородою та бажаємо нових досягнень та перемог.

Від Буковинського державного медичного університету участь в конкурсі взяла студентка медичного факультету №1 Марина Коротчук, яка гідно презентувала мистецькі таланти університету та посіла ІІ призове місце.

Додавання коментаря