Палац "Академічний" » У БДМУ відзначили День студента
Інформація до новини
  • Переглядів: 418
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 18-11-2016, 13:57
18-11-2016, 13:57

У БДМУ відзначили День студента

Категорія: ---

ФОТОЗВІТ

17 листопада в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

Зі святом студентів БДМУ привітав ректор Тарас Бойчук. Він зазначив, що студенти БДМУ гідно презентують свій навчальний заклад у навчанні, науці, студентському самоврядуванні, спорті, волонтерській і просвітницькій діяльності та творчості.

До слів вітання долучилися заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Любов Крикливець та голова Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України Алла Запухляк.

Під час урочистостей кращих студентів університету було нагороджено грамотами. За вагомий особистий внесок у розвиток студентської науки, активну громадсько-корисну роботу студентського самоврядування та з нагоди відзначення Міжнародного Дня студентів

Грамотою Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені: Антофійчук Юлія, Зоряна Бацекало, Волинська Марія, Мельничук Марія, Садовой Ольга,Цициу Вероніка,

Грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації відзначені: Вріщ Оксана, Кушнір Степан, Мальченко Вадим, Матвіїв Богдан, Островська Наталія, Пелип Богдан, Тащук Максим.

Грамотою Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради нагороджені: Бойцуняк Тетяна, Гончарук Яна, Жабюк Тетяна, Климчук Катерина, Колотило Галина, Павленко Аліна, Паранюк Юлія, Печеряга Дмитро.

За сумлінне ставлення до навчання, активну громадську позицію, та участь у художній самодіяльності, спортивно-оздоровчій роботі та з нагоди відзначення Міжнародного Дня студента Грамотою Чернівецької обласної ради профспілок нагороджені: Данилюк Михайло, Згоранець Олександр, Таранюк Яна, Хухлей Вікторія, Чебан Яна.

За активну участь у проведенні благодійних акцій Червоного Хреста та розвиток волонтерського руху почесною грамотою нагороджені: Баркатова Катерина, Богомазова Анна, Борсук Олена, Бутнару Марія, Гордіца Віктор, Дан Іван, Кравцова Каріна, Панькевич Максим, Пилипко Хелена, Рошка Олена, Харченко Аліна, Харченко Каріна.

За сумлінне ставлення та відмінні успіхи у навчанні, активну участь у роботі студентського наукового товариства, органів студентського самоврядування, художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвілля студентів, високі досягнення у спортивних змаганнях та з нагоди Міжнародного дня студентів Грамотами Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» нагороджені 71 студент вишу.

У рамках відзначення Дня студента Студентською Радою БДМУ було створено комісію, яка визначала кращу кімнату гуртожитку. За результатами конкурсу І місце отримала кімната № 139 гуртожитку №2, ІІ місце – кімната №117 гуртожитку №3 і ІІІ місце – кімната №218 гуртожитку№6 та кімната №26 гуртожитку №5.

Кульмінацією свята стало оголошення результатів конкурсу «Кращий студент БДМУ-2016», який проводився у 10 номінаціях.

Кращими студентами-спортсменами (номінація визначає спортивні здобутки студента за минулий академічний рік) обрано Громович Катерину та Пранав Патела,

Кращими студентами-митцями (номінація визначає мистецькі досягнення студентів) – Олійника Романа та Сливку Ольгу,

Кращими студентами-дизайнерами (номінація визначає художні та декоративно-прикладні, дизайнерські роботи, креативність та оригінальний підхід) – Сауляк Анну та Сидор Валерію,

Кращими студентами-волонтерами (критерії визначення переможця є: милосердя організація благодійних акцій, флеш-мобів, активний волонтер на факультетському, університетському та на загальноміському рівнях) – Антоніва Дмитра та Паранюк Юлю,

Кращим студентом-програмістом (критеріями для визначення кращого студента-програміста є: якість, новаторство та можливість впровадження розробок) – Войтко Михайла,

Кращим студентом-медійником (номінація визначає кращий репортаж та кінопродукцію) – Шкрібляк Уляну,

Кращим студентом-аналітиком (номінація визначає здобутки в галузі суспільно-гуманітарних дисциплін та проведенні соціально-психологічних досліджень) – Матвіїва Богдана,

Кращим студентом-науковцем (визначаються наукові здобутки за минулий академічний рік) – Говоряна Сергія,

Кращими студентами-громадськими діячами (номінація визначає успіхи в громадській діяльності за попередній навчальний рік) – Косована Дмитра та Лаксмі Чанд.

З 6 претендентів Кращим студентом БДМУ 2015, який відповідає всім критеріям оцінювання (активна участь у громадському житті БДМУ, міста, регіону, країни), було обрано Віктора Романчука.

Справжньою прикрасою вечора стала святкова програма «Зі студентського життя», яку підготували викладачі та студенти БДМУ.

Пісенними, хореографічними і театральними номерами привітали своїх студентів Зорій Ніна Іванівна – проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, Борисюк Алла Степанівна – завідувач кафедри психології, професор, Хмара Тетяна Володимирівна – професор кафедри анатомії людини, Наварчук Наталія Миколаївна – доцент кафедри анатомії людини, Перепічка Михайло Петрович – доцент кафедри дерматовенерології, Буряк Олександр Григорович – заступник декана медичного факультету №1, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перенатальної медицини, доцент кафедри гігієни та екології, Бамбуляк Андрій Васильович – доцент кафедри хірургічної стоматології, Оліник Оксана Юріївна – головний куратор медичного факультету №1, доцент кафедри внутрішньої медицини, доцент кафедри педіатрії та інфекційних хвороб, Петринич Оксана Анатоліївна – заступник директора коледжу з виховної роботи, доцент кафедри сімейної медицини, Ровінський Олександр Олександрович – асистент кафедри фармації, Дудка Євгенія Анатоліївна – асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата, Гузік Олександра Віталіївна, асистент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії, Войткевич Юлія Ігорівна, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

Зазначимо також, що у щорічному міському конкурсі «Студент року – 2016», який відбудеться невдовзі, від БДМУ візьме участь Олійник Роман.

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^