Палац "Академічний" » Гран – Прі на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі дитячої та юнацької творчості «Осіння Пектораль талантів 2016» отримав ансамбль «Букмед» БДМУ
  • Дата: 6-11-2016, 18:40
6-11-2016, 18:40

ФОТОЗВІТ

Гран – Прі на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі дитячої та юнацької творчості  «Осіння Пектораль талантів 2016» отримав

ансамбль «Букмед» БДМУ

5-6 листопада в палаці «Академічний»  відбувся Всеукраїнський фестиваль- конкурс дитячої та юнацької творчості «Пектораль талантів». Творча студентська молодь БДМУ взяла участь і здобула абсолютну перемогу у вищезгаданому конкурсі. На Фестиваль конкурс було представлено конкурсні номери у номінаціях: «народне хореографічне мистецтво», «естрадний вокал», «спортивно-бальні танці», «хорові колективи та ансамблі». У номінації «народне хореографічне мистецтво» II місце посів народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» у складі хореографічної групи, у номінації «спортивно-бальні танці» II місце отримав квартет «Body language», в номінації «естрадна» почесне II місце посіла студентка коледжу БДМУ спеціальності «сестринська справа» Ольга Сливка, а Богдан Петрюк, студент медичного факультету №2  у даній номінації отримав I місце, також варто зазначити що Ольга отримала спеціальний приз від організаторів конкурсу Подарунковий сертифікат на суму 400 $ для запису пісні на студії звукозапису «TATAMUSIC»  (М. Київ), таким же сертифікатом нагороджено і Богдана Петрюка на суму 500$, як володаря I місця.  Вперше за довгий час на Всеукраїнському мистецькому рівні Буковинський державний медичний університет отримав « Гран-Прі» і в цьому велика заслуга та професійна майстерність ансамблю «БУКМЕД» та керівника Тетяни Дяченко . Вітаємо нашу талановиту творчу студентську молодь з високими і  достойними нагородами та їх керівників. Нових вершин, нових ідей, та творчого натхнення!

Додавання коментаря