Палац "Академічний" » Першокурсників БДМУ посвятили у студенти
30-08-2016, 20:04

Першокурсників БДМУ посвятили у студенти

ФОТОЗВІТ №1№2 та ВІДЕО

У передостанній літа, 30 серпня, у Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників

у студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Цього року дружня студентська родина медичного вишу Буковини поповнилася майже на тисячу осіб, з яких 191 – навчатимуться за державним замовленням.

З новою важливою сторінкою життя привітав студентів-першокурсників ректор БДМУ Тарас Бойчук. Він зазначив, що для них сьогодні особливо урочистий і зворушливий день. «У нелегкій конкурентній боротьбі Ви вибороли право навчатися у Буковинському державному медичному університеті, навчальному закладі, який відомий своїми науковими здобутками, педагогічними інноваціями, а головне – своїми випускниками, які відомі не лише в Україні, але й в цілому світі. Я переконаний, що славетні імена Ваших попередників надихнуть Вас на високі здобутки в навчанні».

З визначною подією усіх присутніх привітали почесні гості: голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Середюк, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, начальник Головного управління Держсанепідмслужби у Чернівецькій області Наталія Гопко.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш ознайомив гостей свята з історичними віхами та основними здобутками університету.

Цей день особливо урочистий і хвилюючий не лише для першокурсників, але й для їхніх батьків. Саме з нього починається дуже важливий шлях до самостійного життя та нових звершень. Тому від імені батьків з теплими напутніми словами привітали студентів Лариса Шутак і Галина Вербицька.

Хвилюючою миттю для кожного студента стало прийняття клятви першокурсника, яку зачитала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій за участю деканів факультетів та директора коледжу БДМУ.

Після виконання студентського гімну «Гаудеамус» за традицією студенти 6 курсу привітали першокурсників та побажали їм гідно підтверджувати статус студента БДМУ. У відповідь нове покоління студентів запевнили старшокурсників у тому, що з честю примножуватимуть здобутки своїх попередників.

Ректор університету Тарас Бойчук вручив першокурсникам символічний Студентський квиток та Ключ до знань і побажав успішного навчання й захоплюючого студентського життя.

Учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» подарували гостям свята театральні та вокально-театралізовані композиції, присвячені 25 річниці Незалежності України, які викликали у глядачів незабутні враження та бурхливі оплески.

Для першокурсників – це незабутня подія, яку вони пам’ятатимуть все своє життя. Попереду на них чекає наполеглива праця й нові відкриття. Тож бажаємо їм досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів та реалізувати всі свої добрі наміри!

Додавання коментаря