Палац "Академічний" » Випускникам БДМУ-2016 вручили дипломи
  • Дата: 21-06-2016, 14:03
21-06-2016, 14:03

17 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску лікарів і провізорів Буковинського державного медичного університету.

Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року навчання завершили 874 випускника30 з яких отримали дипломи з відзнакою.

Поздоровити дипломованих бакалаврів і спеціалістів прийшли не тільки їх рідні та викладачі, а й поважні гості: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, Директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, Директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, начальник Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Руслан Сторожук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, директори коледжів БДМУ.

У день вручення дипломів ректор Тарас Бойчук привітав випускників із закінченням університету та побажав примножити надбання минулих поколінь і збагатити скарбничку досягнень рідної Альма-матер: «Перед Вами відкривається широка життєва дорога. Нехай вона буде сповнена нових можливостей і перспектив. Завжди пам’ятайте, що головне в житті – допомагати людям, творити добро, працювати наполегливо й натхненно. Бажаю Вам щастя, реалізації всіх задумів і планів, успіхів у досягненні поставленої мети. Впевнено йдіть життєвою дорогою, працюючи на благо людей та рідної землі. Нехай святковий настрій цього дня збережеться у Ваших душах на все життя».

Випускники урочисто дали Клятву лікаря, яку зі сцени промовила випускниця медичного факультету № 2, відмінниця навчанняАнна Сучеван.

З вітальними словами виступили гості свята та побажали випускникам щасливої професійної дороги, Божої милості, миру, життєвої наснаги та успіхів у розбудові вітчизняної медицини.

Ректор БДМУ та голова Чернівецької ОДА вручили кращим випускникам дипломи з відзнакою, а також рекомендації для працевлаштування лікарям-інтернам. Окрім того, 6 випускників внесено до Книги пошани БДМУ - Хомка Богдана Пушкашу Анастасію, Кишкана Павла, Кобу Ольгу, Савчук Валерію, Зварич Наталію.

Серед цьогорічних випускників є учасники міжнародних програм стажування, всеукраїнських і міжнародних наукових конференцій, олімпіад і конкурсів наукових робіт, активісти студентського самоврядування, які зробили вагомий внесок у розвиток університету і своїх факультетів. Тому Подякою за активну громадську позицію, участь у роботі студентського самоврядування, художній самодіяльності, спортивному житті університету відзначено 97 випускників.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій з визначною подією у житті випускників привітав Леонід Власик – заступник директора з науково-дослідної роботи ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України».

З теплими і щирими побажаннями та батьківським благословенням звернулася до випускників Леся Хомко - голова медично-координаційного центру допомоги військовим, віце-президент ГО «Волонтерський рух України».

На прощання та світлу згадку студенти БДМУ подарували випускникам музичні та вокально-хореографічні номери.

Жовтень 2017 (4)