Палац "Академічний" » Випускникам БДМУ-2016 вручили дипломи
Інформація до новини
  • Переглядів: 463
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 21-06-2016, 14:03
21-06-2016, 14:03

Випускникам БДМУ-2016 вручили дипломи

Категорія: ---

17 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску лікарів і провізорів Буковинського державного медичного університету.

Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року навчання завершили 874 випускника30 з яких отримали дипломи з відзнакою.

Поздоровити дипломованих бакалаврів і спеціалістів прийшли не тільки їх рідні та викладачі, а й поважні гості: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, Директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, Директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, начальник Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області Руслан Сторожук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, директори коледжів БДМУ.

У день вручення дипломів ректор Тарас Бойчук привітав випускників із закінченням університету та побажав примножити надбання минулих поколінь і збагатити скарбничку досягнень рідної Альма-матер: «Перед Вами відкривається широка життєва дорога. Нехай вона буде сповнена нових можливостей і перспектив. Завжди пам’ятайте, що головне в житті – допомагати людям, творити добро, працювати наполегливо й натхненно. Бажаю Вам щастя, реалізації всіх задумів і планів, успіхів у досягненні поставленої мети. Впевнено йдіть життєвою дорогою, працюючи на благо людей та рідної землі. Нехай святковий настрій цього дня збережеться у Ваших душах на все життя».

Випускники урочисто дали Клятву лікаря, яку зі сцени промовила випускниця медичного факультету № 2, відмінниця навчанняАнна Сучеван.

З вітальними словами виступили гості свята та побажали випускникам щасливої професійної дороги, Божої милості, миру, життєвої наснаги та успіхів у розбудові вітчизняної медицини.

Ректор БДМУ та голова Чернівецької ОДА вручили кращим випускникам дипломи з відзнакою, а також рекомендації для працевлаштування лікарям-інтернам. Окрім того, 6 випускників внесено до Книги пошани БДМУ - Хомка Богдана Пушкашу Анастасію, Кишкана Павла, Кобу Ольгу, Савчук Валерію, Зварич Наталію.

Серед цьогорічних випускників є учасники міжнародних програм стажування, всеукраїнських і міжнародних наукових конференцій, олімпіад і конкурсів наукових робіт, активісти студентського самоврядування, які зробили вагомий внесок у розвиток університету і своїх факультетів. Тому Подякою за активну громадську позицію, участь у роботі студентського самоврядування, художній самодіяльності, спортивному житті університету відзначено 97 випускників.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій з визначною подією у житті випускників привітав Леонід Власик – заступник директора з науково-дослідної роботи ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України».

З теплими і щирими побажаннями та батьківським благословенням звернулася до випускників Леся Хомко - голова медично-координаційного центру допомоги військовим, віце-президент ГО «Волонтерський рух України».

На прощання та світлу згадку студенти БДМУ подарували випускникам музичні та вокально-хореографічні номери.

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (5)
Вересень 2019 (7)
Серпень 2019 (1)
Червень 2019 (2)
Травень 2019 (1)
^