Палац "Академічний" » Студентський театр БДМУ взяв участь у фестивалі з нагоди 75-річчя від дня народження Івана Миколайчука
  • Дата: 16-06-2016, 13:25
16-06-2016, 13:25

15 червня в селі Чортория Кіцманського району, на рідній землі Івана Миколайчука у мистецько-меморіальному музеї-садибі відбулися урочистості з нагоди 75-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора. Участь в урочистостях взяли дружина та муза Івана Миколайчука народна артистка України Марія Миколайчук, Міністр культури України Євген Нищук, представники крайової влади, відомі актори та кінорежисери. У заходах взяв участь ректор Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Тарас Бойчук. Наш земляк, народний артист України Василь Ілащук був ведучим урочистостей. Студентський народний аматорський театр БДМУ представив театралізацію «Життєвий шлях Івана Миколайчука. Рання слава, раннє кохання, рання….» . Продовженням святкування ювілею став фестиваль творчості «На гостини до Івана», де студентський театр університету також взяв участь з театралізацією, присвяченою Івану Миколайчуку.

Колектив студентського театру нагороджений Подякою та подарунками за участь у відзначенні 75-річчя відомого. Іван Миколайчук назавжди залишиться символом високої духовності не тільки Буковини, але й всієї України, а спадок геніального митця з часом ставатиме все ціннішим і набуватиме все більшого значення для нащадків.

Додавання коментаря