Палац "Академічний" » «Трембіта» представить Україну на фольклорному фестивалі в Румунії
  • Дата: 10-06-2016, 18:02
10-06-2016, 18:02

«Трембіта» представить Україну на фольклорному фестивалі в Румунії

ФОТОЗВІТ

7 червня в палаці «Академічний» відбувся показ програми

народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» наМіжнародний фольклорний фестиваль "Baragan's Flower", який відбудеться в Румунії з 09 по12 червня. На представлення програми  ансамблю завітав ректор БДМУ Тарас Бойчук, проректори, декани, головні куратори, куратори груп та шанувальники ансамблю. У цьому фестивалі Україну представлятиме тільки  народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» БДМУ. Культурна програма ансамблю спрямована на презентацію українських традицій та складається з трьох дій: «Купальські забави», «Вечорниці» та «Буковинське весілля». Театралізоване дійство розкриває українську душу, сповнену любові до своєї Батьківщини та її традицій. Народні пісні, які звучать у виконанні ансамблю в багатоголоссі, зачаровують та створюють дивовижний і неповторний світ справжніх народних традицій, щирих і чистих, як сама природа, сповнених любові, світла і добра. Запальні танці додають енергії та експресії всьому дійству, а виконавці, наші талановиті студенти-медики, митці своєю життєдайною силою та бажанням творити, експресивно і майстерно все це виконують. По завершенні виступу ансамблю ректор Тарас Бойчук висловив щирі слова вдячності творчим керівникам та студентам за велику і достойну мистецьку програму, побажав успішної поїздки та гідно представити Україну і буковинський край на фестивалі.

Додавання коментаря