Палац "Академічний" » Студентка БДМУ здобула III місце в олімпіаді «Голос Країни»
  • Дата: 1-06-2016, 10:06
1-06-2016, 10:06

Студентка БДМУ здобула III місце в олімпіаді «Голос Країни»

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ

21-22 травня в Київському університеті імені Бориса Грінченка(м. Київ) відбулася музична олімпіада «Голос Країни». Це - головне змагання музичних вузів, училищ та шкіл. Буковинський державний медичний університет вперше змагався з професійними навчальними закладами, які готують музикантів та співаків. Серед великої чисельності учасників олімпіади в дорослій категорії Катерина Дробот отримала почесне III місце у номінації «Академічний спів».

Вітаємо Катю та хормейстера Тетяну Д”яченко з перемогою!

Олімпіада «Голос Країни»

Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» проводиться з метою виявлення талантів серед учнів та студентів навчальних закладів України з музичними класами, відділами або факультетами, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни.

У Музичної олімпіаді, зокрема, можуть брати участь учні музичних шкіл, училищ та ВНЗ України, які змагаються в трьох лігах: “Дитячій”, “Юнацькій” та “Вищій”, у восьми вікових категоріях для солістів і шести вікових категоріях для ансамблів.

Музична олімпіада проводиться в трьох жанрах: інструментальному, вокальному та ансамблі, а також у 47 номінаціях.

Головні призи Олімпіади – три Гран-Прі, які розігруються в трьох лігах: “Дитячій”, “Юнацькій” та “Вищій”.

Крім того, за результатами Олімпіади в загальнокомандному заліку нагороджуються як навчальні заклади, так і педагоги.

Додавання коментаря