Палац "Академічний" » Студенти БДМУ взяли участь у фестивалі-конкурсі «Чисті роси»
  • Дата: 31-03-2016, 12:25
31-03-2016, 12:25

Студенти БДМУ взяли участь у фестивалі-конкурсі «Чисті роси»

ФОТОЗВІТ

29 березня в палаці «Академічний» відбувся II етап обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси». Студенти БДМУ та керівники студій палацу «Академічний» представили мистецьку діяльність нашого університету у всіх заявлених номінаціях: «декоративно-прикладне мистецтво», «художнє виконавство» - вокально-хоровий та інструментальний жанри, «авторське виконання», «хореографічне та театральне мистецтво», «художнє читання». Журі виставило високу оцінку всім виконавцям та керівникам за професійний мистецький рівень. Заключний етап конкурсу та оголошення результатів відбудеться в травні.

Отож вітаємо всіх учасників та керівників з успішним представленням БДМУ на мистецькому фестивалі-конкурсі «Чисті роси»!

Додавання коментаря