Палац "Академічний" » Студенти БДМУ – переможці конкурсів читців творів Т. Шевченка
  • Дата: 11-03-2016, 17:35
11-03-2016, 17:35

4 березня в Будинку естетики та дозвілля відбувся міський конкурс читців творів Тараса Шевченка,присвячений 202-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Студенти БДМУ взяли участь у ньому та були відзначені високими нагородами. Олександр Перейма, студент 1 курсу медичного факультету №4, посів II місцеІрина Ганчук, студентка 2 курсу медичного факультету №1, здобула I місце.

5 березня у Центральному палаці культури міста Чернівці відбувся XXV обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка».

Упродовж дня у виконанні читців-аматорів звучали безсмертні шевченкові твори. Серед учасників конкурсу – молодь віком від 10 до 35 років з усіх районів області, міст Чернівці та Новодністровськ. Усього у конкурсі взяли участь 39 виконавців художнього слова. В обласному конкурсі Ірина Ганчук, студентка 2 курсу медичного факультету №1, здобула I місцеОлександр Переймастудент 1 курсу медичного факультету №4, відзначений Грамотою управління культури ЧОДА за «Оригінальне сценічне втілення творів Тараса Шевченка».

Вітаємо Ірину, Олександра та керівника Валентину Головко з достойними нагородами.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)