Палац "Академічний" » Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди
  • Дата: 11-01-2016, 14:27
11-01-2016, 14:27

Студенти-митці БДМУ привезли зі Львова три нагороди

8-10 січня відбувся Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти» (м. Львів). Студенти БДМУ, учасники мистецьких студій взяли участь у трьох номінаціях конкурсу: «Читці/Акторська майстерність», «Вокальні ансамблі» та «Вокаліст-соліст». У всіх номінаціях наші студенти відзначені високими нагородами: у номінації «Художнє читання» - студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький здобув перше місце, ансамбль «Букмед» у складі: Яни Таранюк та Ірини Лутчак студентів медичного факультету №1, Віктора Мельника та Антона Іваніцького, студентів медичного факультету №2, Оксани Небеснюк, студентки фармацевтичного факультету, також здобув перемогу та відзначений Дипломом першого ступеня. Яна Таранюк здобула почесне друге місце у номінації «Соліст-вокаліст». Щиросердечно вітаємо з перемогою студентів, художнього керівника палацу «Академічний» Валентину Головко та хормейстера Тетяну Д’яченко.

Бажаємо й надалі бути на висоті, гідно представляти БДМУ на Міжнародних та Всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях, нових творчих ідей та втілення їх на сцені.

Holodilnikcrica

19 лютого 2017 14:38

• Коментарів: 0
I heard he quit but it was a false alarm.
Ulona .lwathe

4 квітня 2017 06:52

• Коментарів: 0
Don’t try to spare my feelings, give it to me straight from the shoulder.
Hard luck.

Not enough said, but. Is your sister ready to go to the cinema?
Finna lwathe

18 липня 2017 11:04