Палац "Академічний" » Відбулася зустріч випускників 1985 року
  • Дата: 2-10-2015, 21:49
2-10-2015, 21:49

2 жовтня у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1985 року.

З нагоди 30-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з різних регіонів України. Серед колишніх студентів ЧМІ сьогодні в університеті викладають: Таміла Сорокман, Юрій Роговий, Микола Гінгуляк, Віктор Гордієнко, Леонід Власик, Марина Гаєвська, Сергій Іващук, Марина Кавун, Богдана Сенюк.

З теплими словами вітання до випускників звернувся ректор з Тарас Бойчук та розповів про здобутки університету і перспективні напрямки його подальшого розвитку.

Свої вітання висловив професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Сокол, підкресливши, що ті, хто сьогодні завітали до цієї зали, саме в цих стінах здобували освіту, цікаво й наповнено проводили студентські роки і реалізувалися як особистості.

Ведучим свята був завідувач кафедри гігієни та екології Леонід Власик. Серед випускників зі словами вітання звернулися до колишніх однокурсників декан медичного факультету № 4 Таміла Сорокман та завідувач відділення анестезіології Обласної клінічної лікарні м. Луцьк Світлана Сміхович. Григорій Остапчук привітав усіх присутніх чудовою грою на баяні.

На завершення зустрічі 1985 року студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» подарували ювілярам музичні і танцювальні номери.

Linksoync

21 лютого 2017 16:17

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Our sales were in the red last year.
OliaHip

24 лютого 2017 10:08

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Hay. Strictly off the record, I think the director is going to get married soon. http://yola-srclub.ucoz.ru/index/8-22176 .

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)