Палац "Академічний" » У БДМУ відбувся Бал знайомств-2015
  • Дата: 27-09-2015, 22:35
27-09-2015, 22:35

24 вересня у Палаці «Академічний» відбувся традиційнийБал знайомств, на якому першокурсники презентували свої мистецькі таланти.

Осіннє свято розпочалося з привітання ректора Тараса Бойчука, який зазначив, що студенти БДМУ завжди славилися непересічними творчими здібностями, та побажав усім учасникам вдалого виступу.

Виступи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій (голова журі), помічник ректора з іміджевої політики, в. о. завідувача кафедри психології та соціології Алла Борисюк, художній керівник Палацу «Академічний» Валентина Головко, голова профспілкового комітету БДМУ, доцент кафедри травматології та нейрохірургії Петро Ковальчук, голова ради кураторів, доцент кафедри іноземних мов Валентина Синиця, завідувач курсом фізичного виховання Наталія Куліш, художній керівник народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» Леся Романчук, хормейстер Палацу «Академічний» Тетяна Д’яченко, голова Студентської Ради БДМУ Віктор Романчук.

Виступи студентів журі оцінювало за 10-бальною шкалою. Варто відзначити, що всі конкурсанти гідно презентували свої факультети, подарувавши глядачам чудові співочі, мистецькі і танцювальні номери.

Цьогорічними переможцями, які здобули 1 місце Балу знайомств-2015стали представники стоматологічного факультету. Вони презентували театральну композицію, присвячену сучасним подіям в Україні, яка викликала у глядачів почуття гордості за тих, хто захищає нашу державу. Почесне друге місце завоювали студенти медичного факультету №1 та медичного факультету №2, які подарували глядачам позитивні емоції та життєрадісний гумор, а також неперевершені танцювальні постанови і представлення вокально-інструментального жанру. Третє призове місце посіли першокурсники медичного факультету №4, які вразили глядачів своєю артистичністю та самобутністю виконання пісень. Викликало захоплення мистецьке виконання пісень студентів фармацевтичного факультету і коледжу БДМУ.

Для конкурсантів і гостей свята також виступили учасники мистецьких студій Палацу «Академічний»: Яна Таранюк, Анастасія Гойян, Генадій Петраченко, Ольга Сливка, Віктор Мельник та Олена Клим. Першокурсники також мали нагоду ознайомитися зі студентською газетою, яку видає БДМУ, «Гіпократик».

На завершення Балу знайомств Ніна Зорій подякувала всім учасникам конкурсу за чудову підготовку. Вона зазначила, що всі дебютанти достойно презентували свої факультети та ще раз довели, що студенти БДМУ обдаровані й талановиті не тільки у навчанні. Також проректор висловила вдячність за допомогу в підготовці та підтримку на конкурсі першокурсників деканам факультетів, директору коледжу БДМУ, головним кураторам, студдеканам, членам журі.

На завершення свята всі учасники дійства заспівали невмирущу «Червону руту», яка є символом України, символом української естрадної пісні.

Від імені ректорату щиро вітаємо всіх учасників свята та бажаємо успішного навчання і творчого натхнення.

Mr.Xcrica

20 лютого 2017 01:44

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
His doesn’t get much money. I wonder how he manages to make ends meet.
http://parusnaya-regata.ru/node/19 or http://mbdou18.edummr.ru/?attachment_id=273 ok
OliaHip

24 лютого 2017 08:23

Інформація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Hay. He often tries to pick a fight with me. http://edemvtur.ru/index.php?subaction=userinfo&user=DonaTom .

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)