Палац "Академічний" » Відбулася зустріч випускників 1980 року
  • Дата: 27-09-2015, 22:10
27-09-2015, 22:10

Відбулася зустріч випускників 1980 року

18 вересня у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету,

колишнього Чернівецького медичного інституту, 1980 року. Зустріч була підготована у співпраці з Асоціацією випускників БДМУ. З нагоди 35-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з усієї України та з-за кордону.

З великим зацікавленням на початку зустрічі випускники ознайомились з відеоматеріалами, в яких було представлено минуле та сьогодення Alma mater.

Захід відкрив ректор університету Тарас Бойчук, який зазначив, що університет багато років поспіль є лідером медичної освіти і науки України, має славетну історію, потужні наукові школи та розвинену інфраструктуру. Прославляють його не лише викладачі та студенти, а й випускники, які займаються професійною, науковою і викладацькою діяльністю, успішно працюють в закладах практичної охорони здоров’я».

Ведучим урочистостей був заступник начальника управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іван Тріска. Ділилися спогадами про студентські роки, екзамени, практику в Репужинцях, свій випускний Іван Еремейко та Іван Горбатий (Ванкувер, Канада).

Теплі вітання прозвучали від професора кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ігоря Сидорчука, з яким випускники разом пригадали найяскравіші сторінки студентського життя.

Вітали випускників-1980 та їх вчителів камерний хор Чернівецької обласної філармонії, артист Чернівецької обласної філармонії Ігор Раца, Народний артист України Павло Дворський. До слів вітання долучилися й студенти БДМУ: Анастасія Пушкашу, Валерія Галицька, Генадій Петраченко, Назар Руснак, Богдан Петрюк, Марина Коротчук та народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта».

Квітень 2019 (3)
Березень 2019 (7)