Палац "Академічний" » Відбулася зустріч випускників 1980 року
Інформація до новини
  • Переглядів: 459
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 27-09-2015, 22:10
27-09-2015, 22:10

Відбулася зустріч випускників 1980 року

Категорія: ---

18 вересня у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету,

колишнього Чернівецького медичного інституту, 1980 року. Зустріч була підготована у співпраці з Асоціацією випускників БДМУ. З нагоди 35-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з усієї України та з-за кордону.

З великим зацікавленням на початку зустрічі випускники ознайомились з відеоматеріалами, в яких було представлено минуле та сьогодення Alma mater.

Захід відкрив ректор університету Тарас Бойчук, який зазначив, що університет багато років поспіль є лідером медичної освіти і науки України, має славетну історію, потужні наукові школи та розвинену інфраструктуру. Прославляють його не лише викладачі та студенти, а й випускники, які займаються професійною, науковою і викладацькою діяльністю, успішно працюють в закладах практичної охорони здоров’я».

Ведучим урочистостей був заступник начальника управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іван Тріска. Ділилися спогадами про студентські роки, екзамени, практику в Репужинцях, свій випускний Іван Еремейко та Іван Горбатий (Ванкувер, Канада).

Теплі вітання прозвучали від професора кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ігоря Сидорчука, з яким випускники разом пригадали найяскравіші сторінки студентського життя.

Вітали випускників-1980 та їх вчителів камерний хор Чернівецької обласної філармонії, артист Чернівецької обласної філармонії Ігор Раца, Народний артист України Павло Дворський. До слів вітання долучилися й студенти БДМУ: Анастасія Пушкашу, Валерія Галицька, Генадій Петраченко, Назар Руснак, Богдан Петрюк, Марина Коротчук та народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта».

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Квітень 2019 (3)
Березень 2019 (7)
Грудень 2018 (2)
Листопад 2018 (1)
Жовтень 2018 (4)
Вересень 2018 (5)
^