Палац "Академічний" » У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року
  • Дата: 16-09-2015, 06:36
16-09-2015, 06:36

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року

У Буковинському державному медичному університеті 11 вересня відбулася зустріч випускників 1970 року.

Ювілейна зустріч, присвячена 45-ій річниці закінчення Чернівецького державного медичного інституту (ЧДМІ), зібрала 36 лікарів з різних регіонів України.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Вона поздоровила їх з почесною датою, 45-річчям, та розповіла про здобутки університету і перспективні напрямки подальшого розвитку.

У своїх виступах ювіляри з теплотою Alma Mater згадували роки навчання у ЧДМІ, як штурмували анатомію, хімію (пошук катіонів та аніонів у таємничих розчинах), чергу за підручниками у читальній залі бібліотеки, трудову вахту у складі будівельних загонів у Казахстані.

Із вдячністю згадували своїх вчителів, серед них – фундаторів наукових медичних шкіл на Буковині – професорів Туркевича М.Г., Малишевську В.А., Шевчука І.А.,  Кіршенблата Я.Д., Самсон О.І., Каца С.А., Хенкина В.Л., Радзіховського Б.Л., Савенко С.Н. та ін.

Варто відмітити, що в той час у ЧДМІ навчався один із творців української естрадної музики, видатний український композитор і поет, Герой України Володимир Івасюк, а на Театральній площі вперше відбувся концерт «Червоної рути».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять своїх колег, яких немає в живих.

Вітання від імені студентів БДМУ озвучив Антон Іваницький, студент 2-го курсу БДМУ, постійний ведучий концертів. На завершення зустрічі артисти Палацу «Академічний» подарували гостям свята музичні номери.

Mr.Xcrica

20 лютого 2017 16:20

• Коментарів: 0
Something bad is going to happen, I feel it in my bones.
http://mbdou18.edummr.ru/?attachment_id=143 or http://mba.xhowell.com/?attachment_id=114 ok
Linksoync

21 лютого 2017 15:46

• Коментарів: 0
He needs to catch up with the others.
OillGuaxy

24 березня 2017 04:43