Палац "Академічний" » У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року
Інформація до новини
  • Переглядів: 577
  • Автор: olehzakutniy
  • Дата: 16-09-2015, 06:36
16-09-2015, 06:36

У БДМУ відбулася зустріч випускників 1970 року

Категорія: ---

У Буковинському державному медичному університеті 11 вересня відбулася зустріч випускників 1970 року.

Ювілейна зустріч, присвячена 45-ій річниці закінчення Чернівецького державного медичного інституту (ЧДМІ), зібрала 36 лікарів з різних регіонів України.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій. Вона поздоровила їх з почесною датою, 45-річчям, та розповіла про здобутки університету і перспективні напрямки подальшого розвитку.

У своїх виступах ювіляри з теплотою Alma Mater згадували роки навчання у ЧДМІ, як штурмували анатомію, хімію (пошук катіонів та аніонів у таємничих розчинах), чергу за підручниками у читальній залі бібліотеки, трудову вахту у складі будівельних загонів у Казахстані.

Із вдячністю згадували своїх вчителів, серед них – фундаторів наукових медичних шкіл на Буковині – професорів Туркевича М.Г., Малишевську В.А., Шевчука І.А.,  Кіршенблата Я.Д., Самсон О.І., Каца С.А., Хенкина В.Л., Радзіховського Б.Л., Савенко С.Н. та ін.

Варто відмітити, що в той час у ЧДМІ навчався один із творців української естрадної музики, видатний український композитор і поет, Герой України Володимир Івасюк, а на Театральній площі вперше відбувся концерт «Червоної рути».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять своїх колег, яких немає в живих.

Вітання від імені студентів БДМУ озвучив Антон Іваницький, студент 2-го курсу БДМУ, постійний ведучий концертів. На завершення зустрічі артисти Палацу «Академічний» подарували гостям свята музичні номери.

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Квітень 2019 (3)
Березень 2019 (7)
Грудень 2018 (2)
Листопад 2018 (1)
Жовтень 2018 (4)
Вересень 2018 (5)
^