Палац "Академічний" » Новини » День матері в БДМУ
Інформація до новини
  • Переглядів: 749
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 8-05-2015, 08:10
8-05-2015, 08:10

День матері в БДМУ

Категорія: Новини

Творчі колективи, мистецькі студії Палацу «Академічний» з нагоди Дня Матері 7 травня поздоровили співробітниць університету урочистим концертом.

 

Для гостей свята було представлено театральну композицію «Мамо». Привітав матерів й Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта». Музичні номери подарували присутнім студенти Олена Клим, Ольга Сливка, Роман Рак, Ірина Лутчак, Олександр Мельник, Марина Коротчук, Богдан Петрюк, ансамбль «Букмед», гурт Буковинського державного медичного університету у складі студентів Максима Лунгу, Івана Бойчука, Ореста Мазурчука та Віталія Самсонюка. Учасники хореографічної студії подарували глядачам вальс і танго.

Відзначення Дня матері у БДМУ свідчить про велику повагу та шану до матерів, які виростили своїх дітей і довірили їх виховання навчальному закладу, кураторам, матерям-викладачам, які своєю професійною майстерністю формують високі ідеали майбутніх медиків, матерям-студенткам, які разом із складним навчанням творять найвищу місію – народжують та виховують дітей.

З теплими словами привітання звернувся до присутніх ректор Тарас Бойчук. «Більш величного і значимого слова, ніж «мати», немає. Воно уособлює в собі символ вічності, доброти і любові. Особливу місію виконують наші жінки-викладачі, по-материнськи піклуючись про студентів, які за роки навчання стають їм близькими, як рідні діти», - зазначив ректор.

Під час урочистостей за добросовісну працю, активну життєву позицію, участь у громадському житті університету, успіхи у вихованні молодого покоління, високі моральні якості та з нагоди Дня матері грамотами були нагороджені куратори: Тетяна Безрук, Ніна Войткевич, Оксана Оліник, Наталія Орлецька, Надія Панасенко, Світлана Семененко, Ірина Семенко, Валентина Синиця, Яна Телекі, Інга Тимофійчук, Ірина Яремій.

 

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадському житті університету та з нагоди Дня Матері були відзначені грамотами студентки університету: Мар’яна Данильчук, Надія Матула, Марина Олексюк, Людмила Поліщук, Оксана Шлик.

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^