Палац "Академічний" » Новини » Відбулося відкриття виставки «Світло душі»
Інформація до новини
  • Переглядів: 584
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 8-05-2015, 07:54
8-05-2015, 07:54

Відбулося відкриття виставки «Світло душі»

Категорія: Новини

До Дня матері студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету 7 травня презентували в Історико-медичному музеї БДМУ виставку художніх робіт і декоративно-прикладного мистецтва «Світло душі».

 

На виставці були представлені роботи талановитої студентської молоді, професорсько-викладацького складу, адміністрації та дітей співробітників університету.

Щороку студенти Буковинського державного медичного університету організовують мистецькі експозиції. Особливістю цьогорічної виставки є те, що вона продовжує проект «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», започаткований з нагоди 70-річчя університету. І студенти, і викладачі спільно представили художні роботи і вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Як зазначив ректор БДМУ Тарас Бойчук, за 70 років існування Буковинський державний медичний університет подарував Україні та світу не тільки талановитих, знаних науковців і лікарів, але й відомих творчих особистостей. Медики, як справжні митці, виражають свої емоції через художні візерунки. Нині вже наступні покоління студентів і викладачів презентують свої роботи, які мають оригінальний художній стиль.

 

На виставці презентовані роботи різних жанрів, у які автори вклали свій творчий потенціал та натхнення. Серед багатьох експонатів була представлена вишиванка-оберіг для бійця АТО Андрія Моцока, яку спільно вишили та оздобили студенти 18 групи 2 курсу медичного факультету № 2 з куратором Оленою Ясінською. Виставка триватиме чотири тижні.

 

Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^