Палац "Академічний" » Новини » Відбулося відкриття виставки «Світло душі»
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 8-05-2015, 07:54
8-05-2015, 07:54

До Дня матері студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету 7 травня презентували в Історико-медичному музеї БДМУ виставку художніх робіт і декоративно-прикладного мистецтва «Світло душі».

На виставці були представлені роботи талановитої студентської молоді, професорсько-викладацького складу, адміністрації та дітей співробітників університету.

Щороку студенти Буковинського державного медичного університету організовують мистецькі експозиції. Особливістю цьогорічної виставки є те, що вона продовжує проект «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», започаткований з нагоди 70-річчя університету. І студенти, і викладачі спільно представили художні роботи і вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Як зазначив ректор БДМУ Тарас Бойчук, за 70 років існування Буковинський державний медичний університет подарував Україні та світу не тільки талановитих, знаних науковців і лікарів, але й відомих творчих особистостей. Медики, як справжні митці, виражають свої емоції через художні візерунки. Нині вже наступні покоління студентів і викладачів презентують свої роботи, які мають оригінальний художній стиль.

На виставці презентовані роботи різних жанрів, у які автори вклали свій творчий потенціал та натхнення. Серед багатьох експонатів була представлена вишиванка-оберіг для бійця АТО Андрія Моцока, яку спільно вишили та оздобили студенти 18 групи 2 курсу медичного факультету № 2 з куратором Оленою Ясінською. Виставка триватиме чотири тижні.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)