Палац "Академічний" » Новини » Відбувся Медико-фармацевтичний конгрес BIMCO
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 13-04-2015, 09:24
13-04-2015, 09:24

З 8 по 10 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Участь у молодіжному форумі взяли представники 11 країн (Україна, Польща, Молдова, Румунія, Словаччина, Латвія, Грузія, Узбекистан, Непал, Туреччина, Росія), загалом 926 учасників, з яких 180 – іноземці.

У завершальний день студентського форуму відбулося підбиття підсумків та нагородження дипломами переможців конгресу.

Для гостей-учасників BIMCO було проведено оглядову екскурсію по архітектурним пам’яткам Чернівців. Також бажаючі мали змогу відвідати православний чоловічий Свято-Вознесенський монастир «Банчени».

Окрім плідної наукової діяльності, учасники форуму ознайомилися з культурно-мистецьким життям БДМУ. Студентський аматорський народний театр Буковинського державного медичного університету дав виставу «Шалений день або весілля Фігаро» за п’єсою П’єра Бомарше.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)