Палац "Академічний" » Новини » У БДМУ розпочав роботу конгрес BIMCO
Інформація до новини
  • Переглядів: 554
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 10-04-2015, 09:50
10-04-2015, 09:50

У БДМУ розпочав роботу конгрес BIMCO

Категорія: Новини

У Буковинському державному медичному університеті 8 квітня розпочався ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Привітав учасників і гостей конгресу ректор університету Тарас Бойчук. Він наголосив на тому, що вже дванадцятий рік поспіль у Буковинському державному медичному університеті відбувається молодіжний форум, який єднає молодих науковців не тільки з України, а й з-закордону – Польщі, Молдови, Румунії, Словаччини, Латвії, Грузії, Узбекистану, Непалу, Туреччини. Невпинне зростання кількості учасників із зарубіжних країн свідчить про високий рівень організації заходу і широту наукової тематики у відповідності до сучасних світових тенденцій.

Участь у конгресі взяли делегації медичних і класичних вищих навчальних закладів Вінниці, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська, Харкова, Полтави, Одеси, Києва, Луцька, Ужгорода. Представили іноземні вузи-партнери студенти і молоді науковці з Тбіліського державного медичного університету (Грузія), Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова), Університету медицини та фармації Крайова (Румунія), Університету медицини і фармації ім. Г.Т. Попа (Румунія), Університету Павла Йозефа Шафарика в Кошице, (Словацька Республіка).

На пленарному засіданні д.мед.н., професор Лариса Сидорчук прочитала лекцію «Генетичне здоров'я сім'ї». Учасники конгресу продовжили роботу у рамках 30 секційних засідань.

 


Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Навігація

 

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.bsmu.edu.ua та academ.bsmu.edu.ua

Архів новин

Червень 2018 (4)
Травень 2018 (4)
Квітень 2018 (1)
Березень 2018 (1)
Лютий 2018 (3)
Січень 2018 (1)
^