Палац "Академічний" » Новини » У БДМУ розпочав роботу конгрес BIMCO
  • Дата: 10-04-2015, 09:50
10-04-2015, 09:50

У БДМУ розпочав роботу конгрес BIMCO

У Буковинському державному медичному університеті 8 квітня розпочався ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Привітав учасників і гостей конгресу ректор університету Тарас Бойчук. Він наголосив на тому, що вже дванадцятий рік поспіль у Буковинському державному медичному університеті відбувається молодіжний форум, який єднає молодих науковців не тільки з України, а й з-закордону – Польщі, Молдови, Румунії, Словаччини, Латвії, Грузії, Узбекистану, Непалу, Туреччини. Невпинне зростання кількості учасників із зарубіжних країн свідчить про високий рівень організації заходу і широту наукової тематики у відповідності до сучасних світових тенденцій.

Участь у конгресі взяли делегації медичних і класичних вищих навчальних закладів Вінниці, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська, Харкова, Полтави, Одеси, Києва, Луцька, Ужгорода. Представили іноземні вузи-партнери студенти і молоді науковці з Тбіліського державного медичного університету (Грузія), Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова), Університету медицини та фармації Крайова (Румунія), Університету медицини і фармації ім. Г.Т. Попа (Румунія), Університету Павла Йозефа Шафарика в Кошице, (Словацька Республіка).

На пленарному засіданні д.мед.н., професор Лариса Сидорчук прочитала лекцію «Генетичне здоров'я сім'ї». Учасники конгресу продовжили роботу у рамках 30 секційних засідань.