Палац "Академічний" » Новини » Студенти-медики подарували дошкільнятам свято
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 25-03-2015, 11:46
25-03-2015, 11:46

19 березня з ініціативи іміджевої групи та за сприяння ректорату, учасників творчих студій палацу «Академічний», студентів 26 та 27 груп ІІ курсу медичного факультету №2 проведено благодійну акцію до Дня людини із синдромом Дауна.

«Студенти-медики, учасники Народного студентського театру Палацу «Академічний» під керівництвом Валентини Головко презентували маленьким глядачам цікаву театрально-розважальну постановку, в якій діти також брали участь. Щиро дякуємо всім, хто долучився до доброї справи», – розповідає Яна Телекі, доцент кафедри внутрішньої медицини БДМУ, головний куратор медичного факультету №2, член організаційного комітету акції.

Крім того, відвідувачі принесли дітям подарунки – канцелярське приладдя та солодощі.

Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики, відзначила, що колектив закладу та дітки залишилися задоволені театральною постановою та висловили сподівання на подальші зустрічі.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)