Палац "Академічний" » Новини » На міському конкурсі читців, присвяченому пам’яті Тараса Шевченка, студенти БДМУ зайняли призові місця
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 9-03-2015, 16:26
9-03-2015, 16:26

У Будинку естетики та дозвілля м.Чернівців відбувся міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. За підсумками журі конкурсу визначило переможців в номінаціях: «Професійне мистецтво художнього читання»: І місце – Олексій Григорчук (КБУ «Будинок естетики та дозвілля м. Чернівців»). «Аматорське мистецтво художнього читання»: І місце – Анастасія Венців (КБУ «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців»), ІІ місце – Марина Коротчук. Студентка 3 курсу, медичний факультет №1 (Буковинський державний медичний університет), ІІІ місце – Антон Іваницький, студент 2 курсу, медичний факультет №2 (Буковинський державний медичний університет). «Співана поезія»: І місце – дует у складі Діани Леонтій та Валентина Манькова (КБУ «Центральний Палац культури»), ІІ місце – Анна Костенюк (КБУ «Музична школа №3 м. Чернівців»), ІІІ місце – Жіночий вокальний ансамбль (Чернівецьке учбово-виробниче об’єднання Українського товариства сліпих).