Палац "Академічний" » Новини » Студенти БДМУ дали благодійний концерт для учасників АТО Буковини
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 21-09-2014, 16:40
21-09-2014, 16:40

У Військовому госпіталі 13 вересня відбувся благодійний концерт-зустріч з буковинцями-учасниками антитерористичної операції. Для бійців АТО виступили хорова група Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та студенти університету і коледжу БДМУ із сольними номерами.

Під час зустрічі лунала легендарна пісня Володимира Івасюка «Червона рута» у виконанні студентів Марини Коротчук і Богдана Петрюка. Студентка коледжу БДМУ Ольга Сливка виконала авторську пісню «Як не хочеться бачити війни». На зустрічі також були присутні представники ректорату, профспілкового комітету і адміністрації Палацу «Академічний». Учасники концерту роздали кожному пораненому воїну листівки з побажаннями від Лесі Зюбак – художнього керівника Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», викладача Чернівецького медичного коледжу БДМУ.

Глядачі та адміністрація госпіталю висловили слова подяки й сподівання на наступний концерт.

Вересень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)