Палац "Академічний" » Студії » Художньої фотографії та відео » Студія художньої фотографії та відео
  • Дата: 29-10-2011, 20:36
29-10-2011, 20:36

Категорія: Студії » Художньої фотографії та відео

Фотографія - це правда. А кіно - це правда 24 кадрів за секунду.

Жан-Люк Годар

З давніх-давен людина намагалась зобразити якимось чином кращі моменти свого життя. Ці спроби привели до того, що на світі з’явилося таке мистецтво як фотографія. Впродовж довгого часу, відтоді як було зроблено першу фотографію, це заняття стало улюбленим для мільйонів людей. І саме тому в палаці «Академічний» була створена студія художньої фотографії та відео, щоб студенти БДМУ могли професійно займатися фото- та відеомистецтвом.

Фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд з такими видами мистецтва, як музика та живопис. Відчуття композиції у фотографа – це як у музиканта слух, він або є, або його доведеться розвинути шляхом невтомної повсякденної праці.

Вміння фотографувати та знімати відео – це в першу чергу творчість, а вже після цього клопітка повсякденна робота, без якої ви ніколи не зможете створити справжні шедеври.  Тому кожен раз, коли людина бере в руки фотоаппарат чи відеокамеру, він повинен уважно прислухатися до себе. Що він хоче «сказати» зараз цим знімком чи кадром? Він «пише» твір чи хоче просто «черконути» на полях?

Ця  студія  створена для тих кому подобається фотографія, хто любить фотографувати чи фотографуватись, для фотографів які тільки починають фотографувати та досвідчених професіоналів.

Так само як  фотомистецтво так і кіномистецтво має свої особливості. У фотографа важливі долі секунди аби вловити незабутню мить під різними ракурсами чи кутами. У справжнього любителя відеокамери процес творіння мистецтва інший. Адже спочатку він знімає сюжет, а вже тоді починає творити, коли розпочинається монтаж. І тут уже залежить все від творчої уяви, технічних можливостей та плановості зйомки. Щоб досконало навчитись цьому виду мистецтва, потрібно мати багато терпіння. Адже одразу зробити невеличкий короткометражний фільм чи навіть сюжет не так просто.

Студійці вже мають певні досягнення у фото та кіно творчості . Це  може засвідчити відео канал БДМУ, де розміщенні цікаві сюжети нашого університетського життя, та участь у мистецьких виставках.

Графік роботи студії

Щоденно