Палац "Академічний" » Новини » Народний студентський самодіяльний театр БДМУ презентував свою виставу
  • Дата: 29-10-2011, 18:46
29-10-2011, 18:46

Ще лише вчора переповнювали емоції за отримання звання «народний», а сьогодні, 20  жовтня,  народний студентський самодіяльний театр презентував свою виставу для народних аматорських колективів області в рамках нагородження переможців мистецького фестивалю «Театральна весна-2010».

Вистава пройшла на одному подиху, як для акторів, так і для глядачів. Сюжетна лінія фарс-фантасмагорії захопила глядачів у залі настільки, що вони стали також героями вистави. Публіка співпереживала, хвилювалась і сміялася над власним безсиллям і своїми недоліками. Намагалася все виправити, хоча б на мить. І їм це вдалося. Адже бурхливі оплески, схвальні вигуки  стали справжньою винагородою як для акторів, так і для  самих глядачів.

Приємно було чути, що звання «народний» студентський театр отримав заслужено.  Бо якщо актор достукався хоча б до одного серця глядача і це серце відкрилося йому назустріч – оце і є найвищий рівень майстерності актора.

Випускниця Буковинського державного медичного університету

спеціальності «педіатрія»(2006 року),вихованка творчих студій палацу «Академічний»,

викладач патоморфологіі та патофізіології Чернівецького медичного коледжу БДМУ

Леся Зюбак-Романчук