Палац "Академічний" » Новини » В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка
  • Дата: 5-03-2014, 12:29
5-03-2014, 12:29

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

ВИДАТНА ОСОБИСТІСТЬ. 4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження. Вшанувати пам’ять колишнього студента університету (тоді Чернівецького медичного інституту) прийшли професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, проректори, декани, головні куратори факультетів, студенти вишу.

Також відбулися урочистості в меморіальному музеї Івасюка в Чернівцях. У 65 день народження Володимира Івасюка та напередодні святкування 200-ліття Тараса Шевченка відкрили виставку “Шевченкіана”. Присутні мали змогу насолодитися колекцією буковинського екслібриста Ореста Криворучка. На виставці представлені і різного роду пам’ятки про Івасюка, щоправда більше експонатів все таки пов’язані з українським Кобзарем. Окрім екслібрисів на виставці представлені різного роду світлини та листівки з Шевченком, його пам’ятниками не лише в Україні, а й за кордоном, багато цікавих книг.

На відкритті виставки від Буковинського державного медичного університету були присутні доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, головні куратори факультетів, представники палацу “Академічний”, студенти.

Фоторепортаж: Михайло Сваричевський