Палац "Академічний" » Новини » Студенти БДМУ привітали зі святами мешканців геріатричного пансіонату
  • Автор: Dr.Mixmed
  • Дата: 17-01-2014, 14:37
17-01-2014, 14:37

Студенти БДМУ привітали зі святами мешканців геріатричного пансіонату

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. 16 січня студенти Буковинського державного медичного університету завітали із благодійною акцією до Чернівецького геріатричного пансіонату.

Для мешканців пансіонату майбутні лікарі презентували чудову мистецьку програму – колядки та щедрівки, а також презентували кожному смачні подарунки.

Крім того студентами були закуплені засоби гігієни та необхідні мешканцям установи речі.

У благодійній акції взяли участь вихованці мистецьких студій палацу “Академічний”, представники медичних факультетів №1, №2, №4, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Кошти для благодійної акції студенти зібрали під час коляди 15 січня, про яку ми уже писали.