Палац "Академічний" » Студії » Ораторського мистецтва » Студія ораторського мистецтва
  • Дата: 29-10-2011, 16:36
29-10-2011, 16:36

Категорія: Студії » Ораторського мистецтва

Мистецтво володіти словом може не кожен. Сказати так,щоб зрозуміли, сказати так, щоб відчули, сказати так, щоб своєю душею доторкнутись до твоєї. Говорить кожен, але не кожен його розуміє.
Учасники студія ораторського мистецтва не просто звичайні конферансьє, які доносять написаний текст до глядача, вони саме ті, хто створює настрій свята чи концерту. Своєю енергетикою і позитивними емоціями вони заряджають публіку, а глядачі, в свою чергу, віддячують їм оплесками.
Ведучими культурно-мистецьких заходів БДМУ настільки професійно володіють ораторським мистецтвом, що навіть важко усвідомити, що насправді вони є студентами-медиками.
Саме завдяки керівнику студії ораторського мистецтва Валентині Головко, яка вкладає всі вміння та знання у своїх вихованців, учасники студії вправно володіють на сцені словом. Віссаріон Белінський зауважив: «Справа не в слові, а в тоні, в якому це слово виголошується». І тому кожна пара ведучих тембрально вдало поєднана, що безперечно зачаровує кожного слухача.
Навіть після закінченні БДМУ випускники студії ораторського мистецтва продовжують себе в ролі ведучих на відзначенні професійних свят, днів факультетів, конкурсів та фестивалів.

Графік роботи студії

Понеділок 16.30 – 18.30